To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co jest ?! Porady proszÄ™ !!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kasiunia_1984
Hej kobietki, mam problem, otóż, jestem w ciąży 11 tc. i mam upławy żółte i dziwny zapach, sorki że tak pisze, ale martwi mnie to czy to nie objaw poronienia icon_rolleyes.gif dodam, że brzuszek mnie nie boli, a wręcz przeciwnie, czuje się super, choć straszne mam nudności i mdli mnie, czasem czuje jakby mi się brzuch rozciągał, ale nic, tylko te upławy, czytałam gdzieś, że są to normalne objawy ciążowe, nio ale nie wiem ... i jeszcze jedno, mogę pić naparki z pokrzywy by zapobiec niedokrwistości teraz?! Dziekuje, pozdrawiam icon_smile.gif icon_smile.gif
Asik 75
Wydaje mi się, że to może być grzybica, albo inne zakażenie. Najlepiej jak najszybciej zgłoś się do lekarza to da ci odpowiednie leki dopochwowe. Niestety w ciąży takie dolegliwości są częste.
mon1k@
Gdyby to bylo poronienie to bys krwawila, a to najpewniej jakas infekcja, trzeba sonsultowac z lekarzem i brac leki i bedzie ok wink.gif
gosiata1
WITAJ! Ja miałam dokładnie to samo w 13 tygodniu ciąży objawiło się właśnie upławami i swędzeniem.Spokojnie nic się nie dzieje to tylko stan zapalny,lekarz przepisze odpowiednie tabletki i może maść.To się często zdarza kobietom w ciąży nie ma powodu do obaw.Pozdrawiam Gosia. icon_smile.gif
Kasiunia_1984
icon_smile.gif Dziekuje Wam dziewczyny !!! Wszystkiego dobrego icon_smile.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Amajlija
CYTAT(mon1k@)
Gdyby to bylo poronienie to bys krwawila

Niekoniecznie. Czasem ciąża zatrzymuje się, a krwawienie nie występuje.
Ale mam nadzieję, że u Kasiuni to zupełnie co innego.
LilySnape
CYTAT(Kasiunia_1984)
Hej kobietki, mam problem, otóż, jestem w ciąży 11 tc. i mam upÅ‚awy żółte i dziwny zapach, sorki że tak pisze, ale martwi mnie to czy to nie objaw poronienia  :roll:  dodam, że brzuszek mnie nie boli, a wrÄ™cz przeciwnie, czuje siÄ™ super, choć straszne mam nudnoÅ›ci i mdli mnie, czasem czuje jakby mi siÄ™ brzuch rozciÄ…gaÅ‚, ale nic, tylko te upÅ‚awy, czytaÅ‚am gdzieÅ›, że sÄ… to normalne objawy ciążowe, nio ale nie wiem ... i jeszcze jedno, mogÄ™ pić naparki z pokrzywy by zapobiec niedokrwistoÅ›ci teraz?! Dziekuje, pozdrawiam  :)  :)

Też to mam i wyleczyć za Chiny nie mogę. To upławy i nie bój się poronienia z tego powodu, to nie to icon_smile.gif
szantrapa
Dziewczyny ja też miałam w ciąży takie upławy, dostałam Clotrimazol i coś tam jeszcze, ale przeczytałam że nie można stosować w 1 trymestrze i głupia idiotka nie stosowałam, nie wyleczyłam grzybicy i w Wielki Czwartek podczas rutynowego usg okazało się że nie mam wód płodowych, wyciekały po odrobinie a ja tego nie zauważyłam, nie poczułam. Natychmiastowa cestarka z powodu bezwodzia! moje dziecko miało wiele szczęścia bo parę godzin później byłoby martwe! Potem przeczytałam w którejś z gazet dla mam że grzybica w ciąży nieleczona może spowodować powolne wyciekanie wód płodowych! Czyli sama sprowadziłam niebezpieczeństwo na moje dziecko, lekarz potwierdził że to możliwe. nie chcę Was straszyć dziewczyny, ostrzegam tylko, i radzę żebyście nie lekceważyły upławów w ciąży i jak lekarz da leki, to należy je stosować
LilySnape
Cholera icon_eek.gif

Ja dzięki Bogu miałam badaną ilość wód płodowych niecałe 2 tyg. temu i były w normie, ale przy następnej wizycie przypilę gina o to, by znów mi przepisał jakieś czopki, może lepiej tym razem inne niż wcześniej, bo nic nie dały.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.