To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak to jest z tym cyklem,naiwne pytanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AMELKA1
chciałam się zapytać jak obliczać cykl miesieczny ,bo chyba cały czas robilam to źle,jesli miałam miesiaczkę 26 grudnia i twała do 1 stycznia,a kolejna pojawiła się 24 stycznia i twała do 29 stycznia to czy okres mam co 29 dni czy 23 dni ,liczę od pierwszego dnia miesiączki do wystąpienia następnej,czy dopiero liczę od 29 stycznia?naprawdę się pogubiłam,nie śmiejcie się icon_redface.gif
bumbunia
Nikt sie nie śmieje. Przecież masz prawo nie wiedzieć. ..
Cykl liczy się zawsze od pierwszego dnia miesiączki do ostatniego dnia przed następną miesiączką. Czyli w Twoim przypadku cykl trwa 29 dni...

Pozdrawiam
AMELKA1
dziekuje bardzo,więc jesli z męzem kochalismy się 6 lutego ,a 4,5 mialam owulacje to wszystko jest możliwe,chcialabym żeby było wink.gif
Nunusia
Amelko zapraszam CiÄ™ na wÄ…tek zasadzmy ziarno icon_smile.gif

Tam jest mnóstwo babeczek, które rozwieją Twoje wątpliwości i chętnie odpowiedzą na pytania

No i w kupie raźniej icon_wink.gif
alanis
amelka nunusia już cię zaprosiła do naszego wątku staraczkowego "Zasadzimy ziarno..." gdyby to było tak łatwo wyliczyć icon_rolleyes.gif jeśli owu miałaś 4,5 lutego to szansa jest ale raczej mała bo najlepszy okres płodny jest 2-3 dni przed owu i dzień po, a na jakiej podstawie wnioskujesz że miałaś owu właśnie w tych dniach? cykl liczy się rzeczywiście od pierwszego dnia @ tylko od krwawień a nie plamień do ostatniego dnia przed następną @. Zapraszam raz jeszcze do naszego wątku... icon_razz.gif zawsze chętnie pomagamy i udzielamy odpowiedzi nawet na pytania z pozoru banalne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.