To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Potrafisz namalować ładny motyw na ścianie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anetakraków
Odnawiam pokoik mojej córci chciałam go ozdobic rysunkiem na ścianie , może ktoś zna osobę która to potrafi? Dziękuje za wszelkie wskazówki.
bb
a co konkretnie masz na mysli? jaki motyw?
anetakraków
witaj w końcu jakaś nadzieja myślałam o kilku motylkach
Litka
poszukaj w necie szablonów, kup farbę, na pewno namalujesz sama piekne motylki
Malgood
ja chciałabym namalowac na ścianie w pokoju wojtka coś takiego większego. Jego ulubioną bajką jest "mały czerwony traktorek" i może narysuję mu tego traktorka i coś tam jeszcze. Ale czy mi to wyjdzie??
W każdym razie spróbuję - zawsze mogę to przecież zamalować.
marghe.
https://www.sniezka.pl/disney/
tu sÄ… szablony z motylami
katiek
Różne szablony są też w sklepach z farbami i wcale drogie nie są - kosztuja po kilka złotych za szablon na którym częśto jest kilka motywów
polanka
ja zrobilam sobie na scianie motyw kwiatowy wink.gif super wyszlo bo sciany mam zielone icon_eek.gif heh a cienka linia motyw kwitaów i roslin zrobilam ciemniejsza farbka zielona... mam łąkę w domku icon_lol.gif
AnkaSkikanka
Mój kolega ostatnio robił zdjęcia w ręcznie wymalowanym pokoju dziecięcym (nie swoim icon_wink.gif). Zobacz sama: https://www.fotoblog.cba.pl/arch022007.html. Jest tam też kontakt gg w razie czego.
Silije
Mój mąż, który wcale nie ma zdolności plastycznych, raczej techniczne, wymalował dzieciom ładny wzór w pokoju rzucając po prostu na ścianę wzór z rzutnika i odrysowując, co już jest dość proste. Polecam ten pomysł, a Kubuś z Tygryskiem wzięli się ze zwykłej wydrukowanej kolorowanki z internetu.
Ika
CYTAT(polanka)
ja zrobilam sobie na scianie motyw kwiatowy icon_wink.gif  super wyszlo bo sciany mam zielone  :shock: heh a cienka linia motyw kwitaów i roslin zrobilam ciemniejsza farbka zielona... mam Å‚Ä…kÄ™ w domku  :lol:


FotkÄ™ masz? icon_wink.gif

Ja nie mogę znaleźć wzoru, jaki bym chciała. A narysować się nie podejmę, nie te zdolności, niestety...
Litka
a co byś chciała?
Ika
CYTAT(Litka)
a co byś chciała?


Motyw kwiatowy, ale taki w stylu... hm... jak skrzydłokwiat może. I to ma być duże, od podłogi po sufit. Z włażeniem na sufit włącznie. Ponadto na tej ścianie wisi półka, którą pomalowałam na kolor identycznie pomarańczowy jak ściana - jakiś liść ma również wchodzić na półkę...
Agga:)
wlasnie ostatno przegladajac alegro nawinely mi sie super naklejki na sciane https://www.allegro.pl/item321620752__farma..._od_etifi_.html
sdw
Edyto, kolejny raz powtarzam - reklama jest zabroniona.
*eFcIa*
Anetko namalowanie czegoś na ścianie wcale nie jest takie trudne i nie musisz mieć wyjątkowych zdolności

Kup farbę i namaluj sama na pewno pięknie Ci wyjdzie....

Ja także chciałabym zobaczyć motyw kwiatowy...

Ja namalowałam córeczce w naszym pokoju takie coś, nie stać mnie na razie na odnowienie pokoju więc stwierdziłam, że malując coś na ścianie trochę go odnowie i zamaluj pozdzieraną w tych miejscach tapetę...
O to efekty

Carrie
efcia - wow! icon_eek.gif

z szablonu to było czy z ręki?
*eFcIa*
Eeee co Ty, ja przekopiowałam to na ścianę z małego pierścionka z jajka niespodzianki, a drugiego kotka namalowałam patrząc na rysunek w komputerze icon_smile.gif
fifafo
przepięknie !
odynka
ale super Ci wyszło:)

ja na ścianie narysowałam w poprzednim domku coś takiego kredkami:











kiepskie foty wiem;) żal mi było tą ścianę zostawiać...
golamar
Ale Å‚adne Hello Kitty!


kimono
Zastanawiałem się nad jakimś malunkiem, ale niestety nie przejawiamy większych talentów plastycznych :/ Trzeba będzie skorzystać z szablonów. Też chcielibyśmy coś bardziej oryginalnego. Ktoś radził nam podobnie jak tutaj ale wydaje mi się to jakieś takie smutne i zbyt formalne.

Może lepiej tapeta ? Tylko to tapetowanie to zachodu strasznie dużo...



Link usunięty przez moderatora
milutka
CYTAT(kimono @ Thu, 20 May 2010 - 16:14) *
Zastanawiałem się nad jakimś malunkiem, ale niestety nie przejawiamy większych talentów plastycznych :/ Trzeba będzie skorzystać z szablonów. Też chcielibyśmy coś bardziej oryginalnego. Ktoś radził nam podobnie jak [link usunięty przez moderatora] ale wydaje mi się to jakieś takie smutne i zbyt formalne.

Może lepiej tapeta ? Tylko to tapetowanie to zachodu strasznie dużo...


weszłam tam i widzę, że chyba to reklama co? bo nic tam nie ma, żadnego obrazka na ścianie, co tam widzisz smutnego?
myszowata
Ja talentów malarskich też nie mam, zresztą nie lubię obrazków malowanych na ścianie pędzlem bo wolę gładkie wałkowe powierzchnie. Chciałam aby pokój dzieci był po prostu dziecinny i kolorowy. Taki jest efekt jeszcze w czasie remontu (widać brak drzwi). Na marginesie dzieci zachwycone icon_smile.gif















Nie wiem jak wygląda malowanie z szablonów bo jakoś mi się wierzyć sie chce, że farba pod spód nie włazi ale mogę się mylić.
iwo1
Myszowata super wyszło!
kociek
myszowata sama te piekne obrazki namalowalas? Ach zebym ja tak potrafila. Jak to zrobilas?
Gruszka
A czym malowałyście te rysunki na ścianach? chodzi mi to, czy poprostu kupić kilka mniejszych pudeł gotowej farby do ścian (takiej co normalnie się jedzie wałkiem), czy to np. farbki takie stricte malarskie? akryle czy inne takie?
myszowata
Ja kupiłam dużą puszkę zwykłej Śnieżki i kilka pigmentów do tego. Kupowanie gotowych wyjdzie bardzo drogo.

kociek znalazłam obrazki w necie, rzutnikiem rzuciłam na ścianę by odrysować. Potem obklejałam taśma malarską i środek jechałam wałkiem. Bardzo pracochłonne bo ten pokój zajął mi tydzień, ale efekt zupełnie dobry. Tylko trzeba natychmiast taśmę ściągać, bo jak sieę karbuje to farba wchodzi pod spód i brzegi robią się takie niefajne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.