To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co to oznacza?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Justyna1
Witam u mojego synka pediatra stwierdzila alergie skazę białkową. mały miał polivczki całe w krostkach. Kazała zmienić mleko na Bebilon Pepti i niby miało się polepszyć krosty zniknąć. Obecnie synek pije już miesiąc to mleko i nie ma żadnej poprawy, a jest nawet gorzej całe policzki są szorstki i pojawiają się nowe krosteczki. Do alergologa zarejestrowałam się ale niestety dopiero na II połowę marca. Napiszcie co to może oznaczać? czyżby syneuczulony był na coś innego? czy jest możliwe że krostki same znikną? Czy pomimo zmiany mleka trzeba smarować jakimiś maściami? Pediatra mówiła że same znikną, ale tak się nie stało i to mnie niepokoi. Może synek jest uczulony na coś innego (Synek obecnie ma 11 tyg.) za każdą odpowiedź będę wdzięczna
dosia1
Witam. Jestem mamą alergika(2latka). U niego krostki pokazały sie już w 4 tyg życia. Ponieważ synek był karmiony piersia to ja musiałam pilnować diety. Wydaje mi się że twój synek po prostu uczulony jest równiez na bebilon pepti czasem tak bywa i trzeba przejść na Nutramigen. Dobrze jest nawiżac skórę jeżlei nie masz masci typu A+E lub balneum itp. możesz użyć oliwy z oliwek. Natłuszczaj skórę kilka razy dziennie.
Życzę powodzenia
Justyna1
Dziękuję za odpowiedź. Wczoraj kupiłam mu krem oilatum, zobaczymy może trochę złagodi objawy. czyli Bebilon pepti zawiera bialo mleka krowiego? czy ma jakiś inny składnik na który może być uczulony mój synek? Nutrimigien próbowalismy mu podawać przed bebilonem pepti ale wogóle nie chciał go pić, wszysto wypluwał i strasznie płakał.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.