To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stereotyp Kayah

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aluc
jak kto nie ma, natychmiast pójść i kupić i słuchać

Testosteron nie ma większego muzycznego związku z resztą, a jedynie tematyczny, za to są wspaniałe ballady, za które ją kocham najbardziej
baszka
Ja ciągle zapominałam pozachwycać się ty Kayah, jestem jej oddana wielbicielka od niepamiętnych czasów, najbardziej kochałam "Kamień" i na taką płytę czekałam. No i doczekałam się. Jest cudowna, pełna emocji i cierpienia. Zawsze mam dreszcze i śpiewam aż mnie sąsiedzi słyszą.
Basia
adzia
A ja jÄ… uwielbiam za "Fleciki" i polskÄ… wersjÄ™ "Ederlezi" icon_smile.gif

A z nowej płyty słyszałam tylko "Testosteron" - podoba mi się, fajna piosenka, odważny tekst icon_smile.gif

Może posłucham całej, ale na kupno CD nikt mnie nie namówi - bojkotuję i kupuję kasety. Bojkotuję z powodu niewyjasnionej różnicy w cenie między płytką a kasetą, która to różnica na kilometr śmierdzi mi podatkiem od luksusu icon_wink.gif
dorka2(mama Jakubka)
Kocham tą płytkę, właściwie ballady najbardziej - "zacałuj mi pamięć......."to moja ulubiona icon_smile.gif
Katuję nią ostatnio mojego Kubę i tez mu się chyba podoba bo wlepia ślipia co chwilkę na sprzęcior grający. icon_smile.gif
Testosteron - fajnie się słucha ale jak dla mnie za dużo go w mediach.
Klimatycznie bardzo podobna do "Kamienia".
Słuchając jej ciepło się robi na serduchu, czasami smutno i refleksyjnie.

I tak sobie myślę, że dobra na długie zimowe wieczory będzie icon_smile.gif

pozdrawiam wszystkie fanki twórczości Kayah icon_smile.gif ,
Małgoś.dz
Ech..., aż mi się smutno zrobiło, bo uwielbiam Kayah, a chwilowo nie mogę sobie pozwolić na zakup nowej płytki. icon_sad.gif A ponieważ tak zachwycacie się nową płytką, więc podwójnie mi źle, że będę musiała poczekać troszkę na posłuchanie jej. Buuuu... icon_cry.gif
jagoda1976
Lubię ją ale odkad mam stałe łącze nie kupuje płyt a niestety polskich wokalistów na sieci jest mało icon_sad.gif

Pozdr. Jagoda
Sylwia M.
A ja się tu dopiszę, bo nie będe tworzyć nowego wątku.
POSZUKUJĘ płyty (może być też kaseta icon_wink.gif. Kayah "Jakajakayah" - no, przedostatni album.
Chciałabym kupić taniej niż w sklepie... icon_redface.gif Może dostać?? icon_wink.gif icon_redface.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.