To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie w Akademii Pampersa w sobotÄ™ (27.09) o 12.00

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ez
No super okazja Kobity. Dzwoniłam możemy przyjść większą grupą. W sobotę 27 na Placu Wolności będzie Akademia Pampersa. Bez kosztów !!!
Będą opiekunki do dzieci więc może znajdziemy trochę czasu dla siebie.
ez
Ja będę z numerem "Mamo to Ja" wysoka z 2-letnią dziewczynką i wózkiem Graco na popmpowanych kołach granatową spacerówką. Ma być parking strzeżony dla wózków. To kto będzie
cola
Może uda mi się przyjść. Pod warunkiem, że ja i syn wyzdrowiejemy. W każdym razie bardzo bym chciała. Tylko czy moje duuuuże dziecko znajdzie tam coś dla siebie?

Pozdrawiam icon_biggrin.gif
ez
Zajmie się innymi dziećmi icon_lol.gif albo one nim icon_wink.gif
Monisia
A co bedzie na tej akademii?Co to wogóle jest ?
ez
Dla chętnych proszę
https://niemowle.onet.pl/azr.html
A poza tym my będziemy icon_lol.gif
Ewcia!
Kobity!
czy ktos tam będzie?
Bo dla pampersa nie przyjdÄ™ icon_wink.gif , ale dla Was tak...
Ewcia
ez
Ewcia ja będę na 100%
Monisia
Ja niestety nie będe icon_cry.gif
Może innym razem icon_question.gif
Może inny termin icon_question.gif

Pozdrawiam i bawcie sie doskonale icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Monisia
I jak sie spotkanie udało?
Napiszcie jak było bom niezmiernie ciekawska icon_wink.gif
ez
Pampers tak średnio wypadł, za to moja rozmowa z Ewcią super !!!
Ewcia!
no właśnie,
dzięki wink.gif temu, że było nas dwie mamy i dwie małe dziewczynki, udało się spokojnie porozmawiać icon_lol.gif
Ez, dzięki za pomysł i za pogaduchę
Monisiu, myślę, ze nastepne spotkanie bedzie wkrótce i do nas dołączysz. To jest niezłe lekarstwo na doła icon_smile.gif
cola
Niestety nie mogłam przyjść na spotkanie. Ja i Marek byliśmy chorzy. Musiałam chodzić chora do pracy i w sobotę potrzebowałam odpoczynku. Mam nadzieję na spotkanie w przyszłości.
Potwora
Ale będzie jakieś spotkanie? Bardzo bym chciała Was poznać icon_biggrin.gif
Jeżeli oczywiście przyjmiecie takiego smutasa jakim się ostatnio stałam icon_sad.gif
icon_redface.gif

Mam tylko problem z Maksiem, jest to rozrabiaka jakich mało i ciężko mi z nim gdzieś dalej dojść bo nie chce zbyt długo siedzić w wózku.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.