To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie w Krakowie wywołać zdjęcia, tanio, ładnie i hurtem?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dagunia
Pytanie jak w temacie.
Od czasu zakupienia cyfrówki rośnie mi ogromna ilość zdjęć w kompie, głównie dziewczyn, no i postanowiłam w końcu wywołać co lepsze, bo jednak dla mnie komputer to nie to samo co album icon_rolleyes.gif .
Pewnie uzbieram jakieś pare setek (tak na początek icon_wink.gif ) i chciałabym za jednym razem je wywołać. Macie jakieś sprawdzone punkty godne polecenia. Bo właściwie teraz to każdy hipermarket czy większy sklep ma laboratorium foto, ale nie wiem czy to obojętne gdzie pójdę a patrzeć tylko na ceny? czy wszędzie jakość taka sama lub podobna? Jak macie jakieś informacje w tym temacie - piszcie icon_lol.gif blagam.gif
e_Ena
Ja zwykle wywołuję w M1 w Media Markt. Można tam zostawić płytę ze zdjęciami, można też sobie samemu "obrobić" i od razu wywołać (tyle że do automatów jest zwykle kolejka, no i trzeba wiedzieć jak to zrobić icon_wink.gif).
Koszt odbitki 0,30 - za format taki jak widokówka (chyba że teraz się coś zmieniło, bo ja ostatnio w wakacje wywoływałam). Na jakość nie narzekam. Z tego co się orientowałam to tam jest chyba stosunkowo tanio, przynajmniej w porównianiu z zakładami fotograficznymi.
Mika
tanio...na allegro -wykupujesz pakiet (np 100,200) zdjec,potem on line slesz im na serwer,wywolane przysylaja do domu icon_wink.gif

ceny calkiem przyzwoite
nawet wieksze formaty tansze jak w marketach

ja wywoływałam u tego sprzedawcy
majÄ… laboratorium fotograficzne
Dagunia
Dzięki dziewuszki icon_lol.gif O Media Mart ktoś mi już chyba wspominał, że tanio. A o allegro to wogóle nie pomyślałam icon_eek.gif No proszę to i wyowoływanie zdjęć też można kupić. Ciekawe. Może spróbuje tu i tu. Tyle się tego uzbierało, że ho, ho...
WikiWiki
A ja skorzystałem z listy na stronie Najtańsze wywołania - Redukcja Kosztów
Mało pozycji ale naprawdę jest tanio
kajukaj
ja w foto4u wywołuję, dobrej jakości są zdjęcia, zamawia się przez internet a potem odbiera w wybranym punkcie, a jest ich duzo do wyboru https://www.foto4u.pl/siec_punktow
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.