To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SZPITAL POŁOZNICZY W TRZEBNICY

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

klaudia77
WITAM GORACO
CHCIAŁABYM RODZIC W SZPITALU W TRZEBNICY,MOZE KTÓRAS TAM RODZIŁA I WIE JAK TAM JEST.BARDZO PROSZE O JAKIES WIADOMOSCI NA TEMAT SZPITALA,POŁOZNYCH I SAMEJ OPIEKI PO PORODZIE.
Madzia25
sama się zastanawiam nad porodem w Trzebnicy. Słyszałam dużo pozytywnych opinii i porodach i o opiece "po". Mój ginekolog polecał mi ten szpital, ale chętnie poznałabym więcej detali. Ponawiam więc prośbę, mamusie, które rodziłyście w Trzebnicy dajcie znać icon_biggrin.gif
klaudia77
A na kiedy masz termin? ja chodze od poczatku ciazy do gina który pracuje w szpitalu w trzebnicy,moze byc nawet przy moim porodzie,wczoraj byłam tam na zastrzyku i połozna zapytała sie mnie czemu tu nie rodze,bo miałam rodzic na brochowie,ale coraz bardziej watpie w ten szpital,gdyz po porodzie jestes pozostawiona sama sobie icon_sad.gif nawet chciała mi porodówki pokazac,az byłam w szoku,tylko niestety były pacjentki i niebardzo mogła.za dwa tygodnie ide do niego na wizyte i wszystko chce sie wypytac,tak mi połozna doradziła,mówiła,ze pacjentki przyjezdzaja z wrocka bardzo chetnie.pozdrawiam
Madzia25
Termin mam na 22 czerwca wg ruchów dziecka 2 tygodnie wcześniej nawet. Jak już będziesz po wizycie w Trzebnicy to chętnie się czegoś dowiem. Mój lekarz polecił wizytę ok 30 tc więc jeszcze mam czas.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
daisy1980
Ja co prawda, jeszcze nie jestem w ciązy, ale jestesmy w trakcie staran. A ze mieszkam w Trzebnivcy, wiec pewnie zdecyduje sie na poród wlasnie tutaj. Slyszalam rózne opinie i dobre i zle, wiec sama nie wiem. Moze cos doradzicie.
klaudia77 do jakiego chodzisz ginekologa, jesli mozna wiedziec, gdyz ja narazie do wrocka jezdze, ale lepiej aby byl to ten, sam, który pracvuje w szpitalu w Trzebnicy.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
klaudia77
CHODZE DO DOKTORA SKRZYPKA,ON PRZYJMUJE PRYWATNIE U SIEBIE W DOMKU MA GABINET,MŁODY BARDZO SYMPATYCZNY icon_biggrin.gif ,CHODZE DO NIEGO TEZ Z POLECENIA OD BLISKIEJ KOLEŻANKI.WSZYSTKO MOZNA SIE ZAPYTAC I NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIE.
Karolaka
Cześć dziewczyny.
A ja z lekarzy polecam dr.Pijanowską - jest zastępcą ordynatora w Trzebnicy. Jeśli chodzi o wizyty to przyjmuje W Obornikach Śląskich. Można się umówić zarówno prywatnie jak i na kasę - tylko wtedy trzeba dłuuugo czekać. A prywatnie to bez umawiania. Poleciła mi ją moja kuzynka, która sama chodziła do dr Skrzypka - ale coś jej nie leżał za bardzo... Ja go nie znam, więc nie wiem...
Ja na pewno będę rodzić w Trzebnicy bo mieszkam na tej samej ulicy co jest szpital icon_lol.gif
Pozdrawiam
Amajlija
CYTAT(karolaka)
Ja na pewno będę rodzić w Trzebnicy bo mieszkam na tej samej ulicy co jest szpital icon_lol.gif

A czy wiesz może czy wymagają do porodu rodzinnego zaświadczenia o ukończeniu szkoły rodzenia?
Karolaka
Nie wiem bo się nie dowiadywałam, ale z pewnością można się telefonicznie dowiedzieć:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.