To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

POMOCY!!! Jaki wózek??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KaMis
icon_sad.gif

witam wszystkich, jestem tu nowa i własciwie nie znam jeszcze zwyczajów.
Chciałabym zebyscie mi doradziły jaki wózek kupić.
Termin mam na połowe listopada, i nie wiem własciwie kogo słuchać.

Jedni mówią ze powinnam kupić głęboki z opcją spacerówki, inni zeby kupic tylko gleboki a na wiosne spacerówke (parasolke).

Byłam w BAJCE, GRAPOLU (straszna obsługa) i URWISIE i kazdy ma inna teorie.

pomózcie jako praktycy

KaMiÅ›
EwaWi
Z własnego doświadczenia:
Kupiliśmy wózek 2-funkcyjny Inglesina (dokładnej nazwy modelu nie pamiętam). Służył nam jako gondola a teraz przerobiliśmy go na spacerówkę. Z obu jego funkcji jesteśmy zadowoleni. Cenowo wychodzi podobnie (mój kosztował ok. 1100 zł), jakby się kupiło tańszą gondolę a później spacerówkę.
WadÄ… wózka jest natomiast to, że po zÅ‚ożeniu zajmuje dużo m-ca i nie mieÅ›ci siÄ™ do bagażnika. KupiliÅ›my wiÄ™c parasolkÄ™ (w Grapolu – firmy Marco, która sÅ‚uży nam na wyjazdach, zakupach itp.
Parasolkę jako spacerówkę dla bobasa, który dopiero co sam siedzi to bym raczej odradzała, ponieważ wózki tego typu są z reguły słabo zabudowane i źle chronią przed wiatrem.
RadziÅ‚abym Ci wybrać wózek na pompowanych koÅ‚ach – wszÄ™dzie można nim praktycznie wjechać (szczególnie w zimowe bÅ‚otko icon_smile.gif a maÅ‚e kółeczka w spacerówkach nie wszÄ™dzie dajÄ… sobie radÄ™
Pozdrawiam
EwaW
ez
Ja proponuję gondolę tanią na pompowanych kołach. Pojeździ w niej do wiosny spokojnie, a zimą będzie w niej ciepło. A potem kupić dobrą spacerówkę np. Inglesiny
ez
A polecam dodatkowo hurtownię Askot na Krasińskiego i Sztabowej. Mogę pożyczyć kartę z 5% zniżki icon_smile.gif
lyszka
Popieram Ez icon_lol.gif . Albo jeszcze lepiej gondolę pożycz, a na wiosnę kup fajną spacerówką (ja mam Peg Perego PLiko, ale teraz kupiłabym Inglesinę Max bo ma całą rączkę).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.