To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy powinnam zrobic test?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

daisy1980
Mam pytanie do was . Powinnam dostac @ 3 dni temu, na razie bolą mnie tylko piersi i brzuch jak do @, ale plamien zadnych. Co prawda doszło do zb.liżenia 2 dni przed spodziewaną @, a jest to czas bardzo małego prawdopodobienstwa zajscia w ciaze,więc zastanawiam sie jak długo powinnam czekać ze zrobieniem testu. Moje cykle były jak dotad regularne, trwały 31 dni.
Pozdrawiam
Madziulek
Ja na Twoim miejscu spokojnie poczekalabym na @. Jesli tylko wtedy, kiedy piszesz, kochaliscie sie z "dawca plemnikow", to szanse na ciaze marne.
kn.17
Jestem podobnego zdania co Madziulek. Jesli kochaliście się na 2 dni przed spodziewaną @ to spokojnie sobie czekaj. @ przyjdzie. A testy robi się z reguły w dniu spodziewanej @ zakładając, że owulka jest na ok 14 dni przed kolejną @. Także jeśli naprawdę @ nie przyjdzie to za jakieś 1,5 tyg powinnaś mieć już miarodajny wynik. Pozdrawiam
daisy1980
Dziekuje za odpowiedzi, chyba rzeczywiscie uzbroje sie w cierpliwosc icon_smile.gif
daisy1980
No i sprawa sie wyjasnila @ przyszla...
Laluna
jesli chodzi o testy najbardziej wiarygodne to polecam clear blue. Jest troszeczke drozszy od innych ale prawie pewny ( bo zadne tak naprawde nie jest pewny) nie musimy sie meczyc z siusianiem do kubeczka a pasek mozna zamoczyć nawet w strumieniu. Mozna wykonac o kazdej porze dnia i nocy juz w dniu kiedy powinna wystąpić spodziewana miesiączka.
pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.