To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy poprawa?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ggabrysia
Witam

Po jakim czasie od odstawienia mleka z diety dziecka można spodziewać się ustąpienia objawów alergii? ( suche, czerwone plamy na skórze). Czy po zastosowaniu maści sterydowej objawy ustępują szybciej? Nie wiem czy zaczekać z maścią czy zacząć równocześnie ją stosować z dietą eliminacyjną? Proszę o poradę.....
MamaLenki
witaj, Lena ma uczulenie od niedzieli wieczor, do dzis nie ustapila wysypka. Lekarz poinformowala mnie, ze ustepuje kilka dni, w momencie pokazania sie wysypki odstawic wszystko i podawac jedynie mleko. Ja bym z mascia sterydowÄ… poczekala.
sara2006
moja córeczka ma skaze białkowa od 3 tygodnia zycia.
teraz jest na mleku Nutramigen !
ma juz 5 miesiecy i skaza białkowa dalej jest.
a do tego ma jeszcze atopowe zapelenie skóry.
od 3 dni ma czerwone gardło i jest na lekarstwach i jest cała obsypana
malinowa i Malina
obajwy mogą ustępować do kilku tygodni - zależy jak były nasilone.
Jeżeli obajwy skórne nie są zbyt silne, dziecko się nadmiernie nie drapie to maści sterydowe należy sobie darować. A na pewno najpierw należy wprowadzic dietę eliminiacyjną.
ggabrysia
dziękuje icon_smile.gif
trzeba być dobrej myśli icon_smile.gif pocieszający jest fakt, że większość maluszków kiedyś z alergii po prostu wyrasta icon_smile.gif póki co poczekam z tą maścią...

życzę Wam i Waszym pociechom zdrówka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.