To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pierwszy jesienny spacer

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

blaire
Dziewczynki kochane, lato dobiegło końca... Może tak jakiś wspólny spacer na powitanie jesieni? icon_cool.gif Wprawdzie nie ma jeszcze mowy o tarzaniu się w liściach, ale i na to przyjdzie czas icon_twisted.gif
Siunia
Kiedy?
- Siunia
blaire
Siuniu, wiedziałam, że na Ciebie zawsze można liczyć:) Mnie odpowiada praktycznie każdy dzień i godzina, ale Kreska może napewno tylko w środy. Więc może najbliższa środa, ok 11tej w Parku nad Strzyżą?
Małgoś.dz
Może i ja dołączę. icon_rolleyes.gif
Bardzo bym chciała spotkać się znowu, tylko ja nie wiem co z Kubusiem będzie do tej pory...
Ledwo wyszliśmy z jednej infekcji (przynajmniej tak nam się wydawało), a tutaj proszę - wczoraj i dzisiaj znowu gorączka... icon_evil.gif
Jeśli wszystko będzie ok., to wpadnę. icon_wink.gif
Kreska
CYTAT(blaire)
Siuniu, wiedziałam, że na Ciebie zawsze można liczyć:) Mnie odpowiada praktycznie każdy dzień i godzina, ale Kreska może napewno tylko w środy. Więc może najbliższa środa, ok 11tej w Parku nad Strzyżą?

Blaire, dziekuje kochanie, ze o mnie pomyslalas!
ja bardzo chetnie sie wybiore na spacerek, ale rzeczywiscie moge tylko w srode.

tak wiec do zobaczenia dziewczynki icon_lol.gif
Dorotka25
heh spacerek, nastroje chyba jesienne u niektorych, pogoda tez bardziej jesienna sie robi. I tradycyjne pytanie - a jak sie pogoda popsuje?? Co wtedy?? Ja niestety nie moge obiecac, ze bede, za duzo spraw rodzinnych na glowie ale moze jak przyswieci slonce to zajrzymy na momencik. Pozdrawiam serdecznie
Siunia
Dziewczynki, ja nie będę tym razem icon_sad.gif
Cos mi sie pomyliło jak liczyłam, że 24 wrzesień to piątek icon_rolleyes.gif
Jutro nawet Wika do przedszkola nie pójdzie chyba, bo nie ma po co.
O 12,00 mamy kardiologa a o 14,30 psychologa.
No niestety, nie dam rady spotkac siÄ™ z Wami.
- Siunia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.