To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STRZELCE OPOLSKIE - PORÓD, OPINIE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jagoda07
Jestem z Gliwic, na poród zdecydowałam się w Strzelcach, bo tam pracuje lekarz, który prowadzi moją ciąże i do którego mam ogromne zaufanie.

Chciałabym poznać opinie dziewczyn, które tam rodziły. Chodzi mi o personel, położne, opiekę i praktyczne rady np. co trzeba zabrać do szpitala a co dają?
Oczywiście się tam wybiorę wcześniej, jednak będę wdzięczna za każdą opinię i pomoc.

Z góry dziękuję!!!
justin
czyzby u pani B?

Dwa razy rodziłam w Strzelcach i za każdym razem było dobrze. Po prostu normalnie, polecam.
Lekarze są bardzo mili, także i dla nie swoich pacjentek, co jest ważne, bo przeciez nie wiesz kiedy bedziesz rodzić i jaki lekarz akurat będzie miał dyżur. Za pierwszym razem nie było w ogóle prowadzącego mnie lekarza, ale nie miało to najmniejszego wpływu na "obsługę".

Położne raczej miłe, tzn. ja nie trafiłam na żadną "zołzę" icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Zabrać trzeba:
sztućce
wode mineralnÄ… icon_biggrin.gif
papier toaletowy
pampersy
ubranka dla dzidziusia
chusteczki nawilżające

hm, to tyle co mi się przypomniało

jesli masz pytania, to pisz icon_biggrin.gif
asiaopolskie
ja rodziłam też w Strzelcach bo niestety moje Koźle ma źle wypracowaną opinię. Bardzo się ciesze z mojego lekarza prowadzącego A.B. i z reszty personelu w szpitalu.Naprawde szpital godny polecenia icon_smile.gif
justin
prowadził Cię ordynator?
asiaopolskie
tak i teraz też icon_smile.gif
justin
bardzo miły facet i bardzo elegancki.
dorota_g
Hej icon_smile.gif
Ja również rodziłam z Strzelcach OP, bo tu też mieszkam. Uważam, że wszytsko jest jak najbardziej ok. Lekarze super A>B równiez icon_smile.gif ja chodziłam do dr H.P. jestem baaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona.
Polecam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.