To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole przy ul. Borowskiej lub Januszowickiej - opinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sobotynka
Witam. Od września zamierzam posłać moją córeczkę do przedszkola. Mieszkam na Ołtaszynie i raczej nie mam co liczyć na przedszkole przy ul. Gałczyńskiego ( jedno na rozwijającą się dzielnicę icon_sad.gif ) . Zauważyłam , że przy ul. Borowskiej jest przedszkole przy "Domu pozytywnej Energii". Bardzo proszę o opinię, jest to drugie najbliższe przedszkole.
Będę próbowała zapisac córcię do przedszkola przy ul Januszowickej, ale też nie jestem pewna, czy się tam dostanę. Również proszę o opinię
POZdrawiam
Ola
aga_mama
Tu masz trochę na temat przedszkola na Januszowickiej, jeżeli masz jakieś pytania, to pisz icon_smile.gif
https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=35686

Do przedszkola na Borowskiej chodzi córeczka mojej koleżanki - i bardzo jej sie tam podoba, z tego co wiem, większych zastrzeżeń nie miała
marie
Witam:)
Bardzo się cieszę,że tutaj trafiłam:)I znalazłam informacje na temat przedszkola przy ul.Januszowickiej.Zamierzam tam posłać moją córcię od września.
Sobotynka jesteśmy sąsiadkami;)mieszkam na Wojszycach,a moja Wikusia ma 2,5 roku

aga_mama czy i ja mogłabym zadać Ci kilka pytań odnośnie tego przedszkola?
pozdrawiam
Sobotynka
CYTAT(marie)
Witam:)
Bardzo się cieszę,że tutaj trafiłam:)I znalazłam informacje na temat przedszkola przy ul.Januszowickiej.Zamierzam tam posłać moją córcię od września.
Sobotynka jesteśmy sąsiadkami;)mieszkam na Wojszycach,a moja Wikusia ma 2,5 roku

aga_mama czy i ja mogłabym zadać Ci kilka pytań odnośnie tego przedszkola?
pozdrawiam


BArdzo mi miło. Kiedy moja córeczka była niemowlakiem chodziłam na Wojszyce na spacery. Mieszkam na Kutrzeby.
A czy na Wojszycach jest jakieś przedszkole? W poniedziałek zamierzam złożyć podanie do przedszkola na Gałczyńskiego, ale nie mam raczej szans.
Pozdrawiam
marie
CYTAT(Sobotynka)
A czy na Wojszycach jest jakieÅ› przedszkole? W poniedziaÅ‚ek zamierzam zÅ‚ożyć podanie do przedszkola na GaÅ‚czyÅ„skiego, ale nie mam raczej szans.  
Pozdrawiam


Witam:)
nie ma przedszola:(a to dlatego,że przenieśli je na Gałczyńskiego:[ To przedszkole niedość,że otwiera tylko jedną grupę trzylatków to jeszcze jest jedno na dwa osiedla:Wojszyce i Ołtaszyn!
Jestem na 100% zdecydowana na JanuszowickÄ…:)
pozdrawiam
aga_mama
pytajcie icon_biggrin.gif to jest dobre przedszkole, dzieci szybko się tam aklimatyzują i - co najważniejsze - czują się tam lubiane.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.