To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkamy siÄ™?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewcia!
Już wcześniej coś tam wspominałam w wątku "spotkanie z Iloną", i ponieważ wstepnie rzucony termin zbliża się coraz bardziej, a przeszkód nadal nie widzę icon_wink.gif to powtarzam zaproszenie.
Proponuję zatem sobotę 3.03 wieczorkiem u mnie . Mieszkam na Sępolnie, dokładny adres oczywiscie dla zainteresowanych na priva.
Może udałoby się nam ponownie namówić Ilonę? Doczytalam się, że będzie tu jeszcze ok. 2 tyg. Ilonko? icon_smile.gif zapraszam

Albo w tygodniu - wtedy "przed południem"

Albo walnę ankietkę. Zawsze mnie korciło icon_wink.gif
dopiszę jeszcze opcje neutralne, czyli na mieście

to wpisujcie siÄ™ icon_smile.gif
Monika ww
mi pasuje druga i trzecia pozycja w ankiecie, bo 3. marca mnie nie będzie we Wrocławiu, ale żeby spotkanie odbyło się jak najprędzej, zatem zaznaczam 5.-8. marca icon_biggrin.gif
menada
Ten weekend mi nie pasuje, bo świętuję (i rymuję wink.gif icon_lol.gif )

Do pozostałych bez problemu się dostosuję icon_smile.gif
skanna
Głosuję na pierwsze cztery pozycje, z tym, że opcja "w lokalu" średnio mi się podoba. Wolę u Ziutki icon_smile.gif
ewabi
Ja tym razem nie dam rady, a żałuję bardzo icon_sad.gif
Na sobotę wieczór zapraszam gości, w tygodniu oddajemy samochód do mechanika (same rozumiecie - zima się kończy, czas naprawić ogrzewanie icon_biggrin.gif), a w przyszły weekend wyjeżdżam z chłopakami na tydzień do rodziców.
Monika ww
Dzisiaj rano się okazało, że jednak będę w ten week-end we Wrocławiu, także sobota też mi pasuje icon_biggrin.gif
Ila
Ja bardzo chetnie, ale nie jestem pewna, czy powinnam. Dopiero wychodzimy z rotawirusa i nie wiem, czy jeszcze nie zarazam. Lekarka mowila mi, ze po rota dosc dlugo sie zaraza. Dlatego nie chcialabym Was narazac na te przyjemnosc icon_rolleyes.gif
Dorka
Od soboty zostaję na tydzień sama z dwójka młodszych (starsi panowie jadą na narty), dlatego popołudniowe spotkania odpadają. Mogę przed południem jak starszy będzie w przedszkolu, przyjechac z najmłodszym icon_rolleyes.gif .
Ewcia!
wiedziałam, że nie będzie łatwo icon_wink.gif
Tak myślę, że skoro z ankiety wynika, iż wiekszości pasuje przyszły tydzień ( a wypowiedzi to z grubsza potwierdzają), to moze przymierzmy się do " śniadanka" np. we wtorek czy środę. Oczywiscie może byc z dziećmi icon_smile.gif
W piatek najprawdopodobniej wyjezdzam, dlatego nastepnego weekendu nie uwzględniłam
Pytałam Pakę, ale jej w przyszłym tyg nie bedzie
Ila, a czy Ty masz kontakt z iloną? Myślisz, że dalaby sie zaprosić? Co do rota, to myślę, że w przyszłym tyg juz nie bedziesz zarażała , w kazdym razie ja nie bede czuła sie zagrożona

A Ty nas czytasz Tobatko ? Co Ty na to?

Ustalimy coÅ›? Bo ankiety chyba zmienic juz nie moge?
Ila
Oczywiscie, jak juz spotkanie ustalone bedzie konkretnie, to zadzwonie do Ilony.
Tobatka
CYTAT(Ziutka)
 A Ty nas  czytasz Tobatko ?  Co Ty na to?

No baaaaaa... Jak mogłabym Was tajniacko nie podczytywać icon_smile.gif Ale teraz się wydało, skoro imiennie zostałam wyrwana icon_smile.gif

Ja bym chętnie do Was przyjechała..
Ale jak w tygodniu, to jedynie z dzieckiem.. Bo zostawić go nie mogę, nie mogę go zrzucić na głowę rodzicom, a sama sobie na ploty jechać - poczucie obowiązku mi nie pozwala - mąż prace ma taką, że nigdy nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie w domu...
A jak w przyszłym tygodniu, to w środę po południu ide do lekarza, jestem zarejestrowana od kilku dni i wolałabym nie przesuwać wizyty...

Więc wielce i ogromnie żałuję, ale chyba nic z tego icon_sad.gif Ale miło, że pomyślałaś, Ziutko icon_smile.gif
Potwora
W tą sobotę mamy własciwe przyjęcie urodzinowe dla Maxa więc ja odpadam. Przyszły weekend też nie bardzo od 8 do 10 marca mam robotę. Prędzej w tygodniu.
Ewcia!
CYTAT(Ola Fisia)
W tą sobotę mamy własciwe przyjęcie urodzinowe dla Maxa więc ja odpadam. Przyszły weekend też nie bardzo od 8 do 10 marca mam robotę. Prędzej w tygodniu.

Heli udało się "obejść" swoje urodziny w terminie, w towarzystwie rodziny i, po raz pierwszy, rówieśników z przedszkola. Nawet nie było tak źle icon_wink.gif starsze rodzeństwo zajęło się przygotowaniem zabaw i konkursów.

To moze w takim razie środa 7. marca , zapraszam od ok. 10 icon_smile.gif ?
Ale, jak dla mnie , mógłby być równie dobrze czwartek, na 3. miejscu wtorek
Oczywiście mogą być i dzieci.
Czekam na uwagi i/lub potwierdzenia icon_cool.gif

PS. uwaga zmiana
spotkanie we wtorek
patrz 3 posty dalej
Monika ww
Mi pasuje środa icon_biggrin.gif
skanna
Mnie najprawdopodobniej też, będę wiedzieć w poniedziałek. Poproszę o namiary na PW.
Ewcia!
Uwaga zmiana!
ze względu na mozliwosc przyjazdu Tobatki , przekładamy spotkanie na wtorek 6. marca reszta b/z
komu jeszcze adres?
Tobatka
I wyszło, że namieszała baba.. No ale tak chciałam Was nawiedzić raz jeszcze... icon_smile.gif
Ila
Ewciu, Ilona dzis pojechala do Lodzi, nie wie, o ktorej jutro wroci, jak wroci rano, to da znac.

Ja nie wiem, czy dam rade byc, choc sptkania potrzeba mi jak tlenu, gdyz jestem uziemiona z na zmiane chorymi dziecmi od kilku tygodni. Rota zakonczylismy (mozemy jednak jeszcze zarazac), ale wlasnie zostal on zastapiony u Dawisia dolnymi trojkami. W efekcie Dawid od soboty mocno goraczkuje, dzis tez juz mial goraczke, jest caly czas na nurofenie/paracetamolu icon_sad.gif Wlasnie spedzil prawie godzine u mnie na rekach placzac icon_sad.gif Takze do jutra chyba mu sie nie poprawi, a takiego rozpalonego ciagac nie bede.
Ewcia!
witajcie na roboczo
odpowiem tu na pytania pojawiajÄ…ce sie w skrzynce
1) nie uzywam GG, nie do końca wiem dlaczego. Kiedyś miałam konto, ale na tyle rzadko korzystałam (sensownie), że po ostatnim padzie systemu nie instalowałam ponownie. Ale wszystko możliwe...
2) czekam od 10 rano, a potem wszystko zależy od rozwoju wypadków icon_wink.gif mam czas z grubsza do 16

3) Dzieci mile widziane. Moich nie będzie, ale zabawki do dyspozycji
4) Ja przygotuję na ciepło słone babeczki z różnościami , ciemny chlebek i co nieco do chlebka, oczywiście herbaty, kawe itp

5) za ok. 1/2 h wychodzÄ™ , a potem do kompa zajrzÄ™ dopiero po 16

do zobaczenia, E.
Tobatka
Przepraszam.. Przez mnie przekładałyście spotkanie.. Wszystko wskazuje na to, że nie przyjadę icon_sad.gif
Dzwonili z przedszkola, że mam odebrać Piotrka, bo bardzo kaszle i ma stan podgorączkowy. Może nic się z tego nie wykluje, a może wykluje. Nie wiem, co dla nich znaczy "bardzo kaszle"...
ZdecydujÄ™ rano - zobaczÄ™, jak nocka minie...

Przepraszam raz jeszcze 32.gif 32.gif 32.gif 41.gif
Monika ww
Pisałam do Ewci, że jutro mogę, ale dzisiaj rano okazało się, że ekipa remontowa zamiast przyjechać dzisiaj będzie jutro od samego rana, także raczej nie będę w stanie się wybrać... w tej sytuacji zdecydowanie bardziej pasuje mi środa...
Skoro Tobatka nie może i Ilony też może nie być jutro to powrócimy do starego planu i spotkamy się w środę icon_biggrin.gif
skanna
Mnie osobiście jest wszystko jedno icon_smile.gif
Ale proszę o jakąś informację, bo powiadomiłam Ilonę, że spotkanie jest jutro i w razie czego, muszę to odkręcić icon_smile.gif
Potwora
Ja nie mogę jutro, rano mam fitness, wstępnie myślałam, że ewentualnie przyjadę później ale wyszło mi, że będę ok 12.30 - 13.00 co wydaje mi się troszke za późno icon_wink.gif Potem okazało się, że mam spotkanie o 13 więc odpadam.
menada
Niestety w sobotę rozlożyła się Honorata, a w niedzielę ja icon_sad.gif Nie wiem jak ona może tak brykać przy 38 stopniach gorączki, ja mam siły tylko na tyle, że utrzymać otwarte oczy i popatrzeć czy mała nie rujnuje domu icon_rolleyes.gif
Dorka
Mnie dziś przewiało na przydługim spacerze i leżę w łóżku wygrzewając zziębnięte członki, do tego fatalny ból głowy icon_confused.gif . Zaaplikowałam sobie apap i aromatol.
Wszystko zależy od tego jak będę wyglądać rano, jeśli wywinę się chorobie, to przyjadę. Chłopcy póki co zdrowi icon_smile.gif . Może rzeczywiście wrócić do terminu środowego?
Doruśka
a ja nie wiem jak do Ziutki dojechac, z moimi umiejetnosciami kierowcy to cienko,a autobuesm to jeszcze gorzej icon_sad.gif( czemu ja tak daleko mieszkam>>>
Ewcia!
icon_sad.gif
przykro mi niezwykle, że tak wiele z was dopadły wirusiska.
Nam się , jak na razie udaje bez większych strat, ale mąż z pracy codziennie przynosi wiadomości o kolejnych chorych...

W kwestii spotkania, to ja niestety już na środę jestem umówiona (wczoraj przekładałam z wtorku) , ewent. moze byc czwartek (jesli nie wyznaczą mi terminu do ortopedy, powinnam wiedziec wieczorem) .
Moze zrobmy tak, ze jesli beda chetne na czwartek, to ok., wpp przekladamy na blizej nieokreslona przyszłość icon_wink.gif a jutro ewent.
mogłybyśmy sie spotkac kameralnie ?

Doruśka, autobusem to jakoś przez plac kromera moze 118 to prawie do mnie icon_smile.gif
jesli autem, to moge na boku wytłumaczyc icon_smile.gif
skanna
Doruśka nie chrzań, byłaś u Moniki przecie, a to dwie ulice bliżej niż do Ziutki.

Ja mogÄ™ i w czwartek. MogÄ™ kameralnie. Wszystko mogÄ™ w tym tygodniu.
Doruśka
a od 118 daleko jest ? bo ja z Kalina bede,a to jest hmmm. no nie lubi chodzić icon_wink.gif) ale chetnie bym przyszła.
Ewcia!
118 trzeba do petli, stamtÄ…d ok. 10 min idÄ™ ja
Ewcia!
Wobec braku innych pomysłow icon_wink.gif spotykamy się jednak jutro

kto może, to proszę icon_smile.gif
Ila
Ilona nie da rady dzis dotrzec na spotkanie.
Dorka
W nocy miałam goraczkę 38C, dziś Krzyś obudził się i twierdzi, że boli go gardło (rzeczywiście pokasłuje trochę i profilaktycznie zostawię go w domu). Mimo, że rano czuję sie lepiej, nie dam rady przyjechać icon_sad.gif
Doruśka
Skanna, ciesze sie,ze mnie zabrałas icon_smile.gif) Ziutka, masz śliczny dom!!
Ewcia!
Skanno i Dorusiu,
dziekuję, że przyjechałyście icon_smile.gif
z tym domem to mnie kokietujesz icon_wink.gif chyba, że miałaś na mysli okolicę i sam budynek, bo w środku jeszcze wieeele do zrobienia

Mam nadzieję, że spotkanie w większym gronie dojdzie też kiedyś do skutku. Chatę daję w każdym razie.
Tobatka
Może i mnie się uda Was znowu odwiedzić?
Potwora
CYTAT(Tobatka)
Może i mnie się uda Was znowu odwiedzić?


Może w maju u mnie? icon_wink.gif
Tobatka
W maju miało byc u mnie icon_smile.gif Albo w czerwcu prędzej chyba, bo porządek zdążę zrobić icon_smile.gif
skanna
Wczoraj bardzo miło było, niech żałuje, kto nie mógł.
Buu, Tobi, mnie maj i czerwiec w całości odpadają - pracuję w każdy weekend, przynajmniej potencjalnie, może się jaki cud zdarzy, że coś mnie ominie, ale raczej marne szanse.
Tobatka
Skanna, ale zawsze w tygodniu możesz przyjechać icon_smile.gif
skanna
Tobi, niestety, to że pracuję w weekend nie oznacza, że mam wolne w tygodniu. W tym sezonie przepracujemy tyle ustawowo wolnych dni, że dyrekcja nie ma nam kiedy oddać ich wszystkich w czasie przerwy sezonowej icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.