To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zaczynam od 1 marca....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Siunia
.... bo już 16 kilogramów mam do zrzucenia icon_confused.gif
Ale niepale już 16 miesięcy icon_cool.gif
Jestem WIELKA ! (dosłownie i w przenośni icon_lol.gif )
Dziś doszłam do wniosku, że bez 13-tki ani rusz...
Zrobiłam zakupy na kilka najbliższych dni i od jutra zaczynam.
A pamietam jak 5 lat temu ... jeszcze na dawnym eDziecku zaproponowałam pierwsze wspólne odchudzanie... Właśnie ową 13-tką icon_cool.gif Wątek był tak długi, że dzięki niemu powstałe nowe podforum icon_smile.gif
Liczę, ze wnowu powtórzę to z podobnym zapałem i efektem końcowym icon_biggrin.gif
Trzymajcie kciuki...

- Siunia
mamboo
Trzymam kciuki icon_smile.gif Pamiętam tamten wątek icon_smile.gif
agarad
Siunia trzymam kciuki aby się udało. A ja od dziś rzuciłam słodycze, z koleżanką z pracy robimy na zmianę sałatki (też od dziś) zamiast opychać się pączkami icon_smile.gif - ogólnie zmieniam sposób odżywiania a być może wprowadzę i 13 jako że kiedyś przyniosła pożądane efekty icon_smile.gif
Peedle
Trzymam kciuki, żby się udało icon_smile.gif
amania
życzę powodzenia!

ja za 13-stkę dziękuję,
nie jest warta marnych 3 kg, w dodatku odrobionych z nadwyżką w dziesięć dni....
lena77
CYTAT(mamboo)
Trzymam kciuki icon_smile.gif Pamiętam tamten wątek icon_smile.gif


mamboo, co Ty masz w avatarze? o tak icon_eek.gif wytrzeszczam oczy i ...nie wiem
AnkaSkikanka
CYTAT(lena77)
mamboo, co Ty masz w avatarze? o tak  :shock:  wytrzeszczam oczy i ...nie wiem

Wygląda jak polewana wodą nóżka icon_wink.gif
lena77
CYTAT(plombiusz)
CYTAT(lena77)
mamboo, co Ty masz w avatarze? o tak  :shock:  wytrzeszczam oczy i ...nie wiem

Wygląda jak polewana wodą nóżka icon_wink.gif


no w sumie... moze nawet widze zarys stopki wink.gif
Siunia
Przeżyłam dzień pierwszy, mam szanse na kolejne ... icon_wink.gif
Mam się całkiem dobrze, tylko głowa mnie lekko pobolewa.
Brak kawy....chyba.....
Dzięki za kciuki icon_smile.gif
- Siunia

ps. Amaniu, tylko 3? icon_eek.gif
Ja miałam niecałe 11 na minusie i nieprzytyłam. Dopiero w kolejnej ciąży icon_twisted.gif
amania
Siunia, jak się zważyłam 13 dnia i zobaczyłam ten marny efekt, to się popłakałam.
W dodatku zrobiłyśmy sobie dietę w kilka osób (forumowo-lokalne koleżanki) i tylko ja schudłam tak mało. A tak ściśle się stosowałam...
Jedyny pożytek jest taki, że zaczęłam tracić pokarm i dzięki 13-stce przestałam karmić. A już był na to najwyższy czas.

Trzymam za ciebie kciuki. Zwłaszcza w niedzielę!
Owca
o ja tez zaczelam od 1 icon_biggrin.gif

Dobrze mi idzie, ale dzis dopiero 2 icon_wink.gif

Musze sie pozbyc 7 kg icon_confused.gif ciezko bedzie.. ale za 13 podziekuje.. ostatnio czwartego dnia zjechalam po scianie, dobrze, ze bez dziecka na rekach icon_rolleyes.gif

Trzymam kciuki icon_biggrin.gif Za siebie tez icon_biggrin.gif
mamboo
CYTAT(plombiusz)
CYTAT(lena77)
mamboo, co Ty masz w avatarze? o tak  :shock:  wytrzeszczam oczy i ...nie wiem

Wygląda jak polewana wodą nóżka icon_wink.gif


Zdecydowanie jest to polewana wodą nóżka. To mój pierwszy w życiu awatar i bardzo się namęczyłam zmniejszając zdjęcie. U mnie w komputerze jest czytelne.
kasiarybka
Trzymam kciuki, naprawdÄ™, szczerze trzymam kciuki.
Siunia
Owca, i ja trzymam kciuk za Ciebie.
Odchudzanie to poważna sprawa.... icon_twisted.gif

Jem kolację teraz. Sałata nie chce mi przejść przez gardło. Dziwne, bo zawsze uwielbiałam sałatę....

- Siunia
Siunia
CYTAT(amania)
Jedyny pożytek jest taki, że zaczęłam tracić pokarm i dzięki 13-stce przestałam karmić. A już był na to najwyższy czas.

Trzymam za ciebie kciuki. Zwłaszcza w niedzielę!


Amania, przynajmniej tyle dobrego. Choć przy tak ciężkiej diecie człowiek oczekiwałby lepszych wyników.
Ciekawa jestem jak u mnie będzie tym razem.

- Siunia
anita
Siunia o ile dobrze kojarze to Twoja trzecia 13? tak? druga robiłam z Tobą wink.gif ja przeszłam 13 2 razy i nigdy wiecej, straszna ta dieta
polecam Montignaca wink.gif
ale trzymam kciuki zeby Ci sie udało
ja na 13 chudłam po 4 kg, szybko je odzyskiwałam
akacha
hmm, ja schudłam na 13tce 7 kg. robiłam z pierwszą tura razem z siunią icon_lol.gif
irminka2
CYTAT(Siunia)
.... bo już 16 kilogramów mam do zrzucenia  :?  
Ale niepale już 16 miesiÄ™cy  8)  
Jestem WIELKA ! (dosÅ‚ownie i w przenoÅ›ni  :lol:  )
Dziś doszłam do wniosku, że bez 13-tki ani rusz...
Zrobiłam zakupy na kilka najbliższych dni i od jutra zaczynam.
A pamietam jak 5 lat temu ... jeszcze na dawnym eDziecku zaproponowaÅ‚am pierwsze wspólne odchudzanie... WÅ‚aÅ›nie owÄ… 13-tkÄ…  8)  WÄ…tek byÅ‚ tak dÅ‚ugi, że dziÄ™ki niemu powstaÅ‚e nowe podforum icon_smile.gif
LiczÄ™, ze wnowu powtórzÄ™ to z podobnym zapaÅ‚em i efektem koÅ„cowym  :D  
Trzymajcie kciuki...

- Siunia



Siunia, widziałyśmy sie nie tak dawno - gdzie Ty masz te 16 kg do zrzucenia to ja naprawdę nie wiem.Być może przytyłaś ciut od czasu jak się widziałyśmy poprzednio, ale bez przesady icon_smile.gif.

Jeśli jednak źle się czujesz ze swoja wagą- to trzymam kciuki za powodzenie diety!

Irmina
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.