To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Plamienia i brak miesiÄ…czki :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

addera
Cześć icon_smile.gif
Mam taki problem , od momentu porodu (24 marca) minął rok a ja jeszcze nie miesiączkuję icon_sad.gif Wiem, że karmienie wstrzymuje miesiączkę (nie u wszystkich) i nie to mnie najbardziej martwi. Od około 3 msc mam dziwne plamienia, trwają dzień, czasami dwa i znikają. Wiem, że powinnam wybrać się do ginekologa, ale własnie dwa dni temu przesatałam karmić więc może w końcu zacznę niedługo miesiączkować i wtedy się wybiorę. Mam tylko takie pytanie czy ktoś miał może coś podobnego i z czym to może być związane (hormony ?) ???????
I to tyle.
emkaes
Witaj!
Miałam bardzo podobny problem, z tym, że pojawił się u mie ok 19 mieisąca po porodzie (cały czas karmię icon_smile.gif ). Byłam u ginekologa i powiedział mi, że wszytko związane jest z karmieniem. Najlepsze w takim przpadku są klasyczne tabletki antykoncep., które powinny wszytko uregulować. Ja dostała Cerazette (dla mam karmiących) i już jest trochę lepiej. Ale lekarz powiedział, że dopuki będę karmić takie historie będą się zdrarzać. Ponieważ przestałaś karmić to albo niedługo wszytko sięsamo ureguluje albo idź do lekarz i dostaniesz jakieś hormony.
Pozdrwiam, Magda icon_smile.gif
kasiarybka
Dziewczyny ja mam dokładnie to samo.
Nie minęło jeszcze 3 miesiące od porodu, karmię piersią i zaczęłam plamić.
Plamienie to połączone jest z bólem jak przy miesiączkowaniu.
Trochę mnie uspokoiłyście, że tak moze być.
W poniedziałek lecę do gina icon_smile.gif
zeta
Witaj Addera !
Nie czekaj tylko idź do lekarza .
U mnie plamienie pojawiło się po zakończeniu karmienia i też czekałam że może sie wyreguluje . Czekałam chyba ze trzy miesiące i wkońcu odwiedziłam ginekologa . Dostałam tebletki antykoncepcyjne Cilest i one mi pomogły. Teraz jak w zegarku a w dodatku bezpiecznie.
iwo1
Nie martw siÄ™ tylko idz do lekarza on ciÄ™ uspikoi ,no chyba ze trafisz na takÄ… kretynkÄ™ jak ja ostatnio ale to temat do osobnego postu
Ja po urodzeniu Jasia nie miałam miesiączki 27 miesięcy ,tez go długo karmiłam
Sprawdż co jest przyczyną plamienia moze jakas nadrzerka ?
Idz kochanie do lekarza i pisz co Ci powiedział
Pozdrawiam IWo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.