To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki krem na rozstępy biustu??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dodzia
Potrzebuje pomocy jestem w ciąży i zauważyłam że na biuście zaczęły mi się pojawiać rozstępy proszę o poradę jaki kupić aby był skuteczny ??? blagam.gif
meggie
eh juz chyba zaden nie pomoze, mozesz to smarowac ale calkiem nie zniknie

wejdz na "ciaze i porod" tam bylo full info o kremach na rozstepy

pozdrawiam
Dodzia
dzięki meggie gorąco pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!! icon_wink.gif
Demoiselle
Dodzia: Polecam "podwójnie działający" krem na rozstępy Mustelli. Ale powinnaś go zacząć używać już. Poza tym jeśli jeszcze nie masz rozstępów na biodrach i brzuchu to smaruj się codziennie oliwką w żelu Johnson&Johnson. Ja używałam całą ciążę i nie mam rozstępów icon_smile.gif
Dodzia
Demoiselledzięki na brzuszku rozstępów nie ma ale na biuściku nadal są i nic nie pomogło no ale czego sie
nie robi dla swoich pociech 03.gif
niau
Temat nieco stary 11.gif ale Mustela ma rewelacyjne kosmetyki na rozstepy - goraco polecam !
grzybolek
a ja bym ci poleciał krem na rozstępy Gerber - jest bardzo delikatny, ale skuteczny - mi pomógł, bo przez całą ciąże nie pojawił się na moim brzuchu ani jeden rozstępik. na piersi pewnie tez dobrze zadziała:)
mama_oliwki
oglądałam właśnie program o rozstępach
i niestey nie ma cud leku
rozstępy nie zniknęły nawet po drogich kremach stosowanych przez uczestniczki programu
zmniejszyły si eale nie znikneły po tarapii laserowej za 1000dolarów
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.