To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bielsko-Biała porodówka na Wyspiańskiego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alejan
Czy któraś z was rodziła w tym roku na nowej porodówce w szpitalu na Wyspiańskiego. Sama zamierzam tam rodzić wiec prosze o opinie na ten temat
maa
Rodziłam na wyspiańskiego i jestem bardzo zadowolona...
oddział położniczy jest nowiuśki, wszystko ardzo czyste i elegancke
siostry przemiłe, biegają jak tylko mogą, pomagają...ja się czułam jak w bardzo dobrym sanatorium.
opieka lekarska bez zastrzeżeń. ja miałam akurat cesarkę i lekarz nie zastanwaił się długo...nie czekał aż sama urodzę, decyzja była szybka i trafna, bo mój maluszek był podduszony.
bardzo polecam, poza tym jest kameralnie, ładne pokoiki trzyosobowe, po cesarce są dwójki.
jakbym miała jeszcze rodzić tylko tam....!!!!!!icon_wink.gif
m.
kasia78
Ja tam rodziłam jeszcze przed remontem i poza stanem technicznym placówki, to panie położne i lekarze bardzo mili. Teraz jestem też w ciąży i mam zamiar również tam rodzić. Przy okazji zobaczę nowy oddział po remoncie, mam nadzieję, że łóżka też są nowe 06.gif .
Sveva
Witam rodziłam tam niedawno, miałam swoja położną ale personel był bardzo życzliwy, oczywiście nie wszystkie panie,ale w porównaniu z wojewódzkim gdzie rodziłam pierwsze dziecko to to naprawdę jak w niebie icon_biggrin.gif
anna1403
4 miesiące temu rodziłam tam i polecam. Osługa super (choć początkowo położne niezbyt zainteresowane akcją porodową) ale lekarka szybko podjęła decyzję o cc i obyło się bez komplikacji. Pokoiki przytulne, spokój, dobra atmosfera.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.