To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Porodowka w Zdrojach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

SMIESZKA23
icon_smile.gif Czy ktos moze wlasne doswiadczenia z porodowka w Zdrojach???Zamierzam tam rodzic w czerwcu.Bede wdzieczna za informacje wszelkiego rodzaju.Jacy tam sa lekarze,polozne?Jak to wyglada z porodem rodzinnym zy trzeba miec ukonczona szkole rodzenia u nich??(Bo ja jestem ze świnoujscia) icon_smile.gif
meggie
poszukaj tutaj na watku regionalnym, dziewczyny pisaly o zdrojach i o innych szpitalach tez

tak na przyszlosc, korzystaj z opcji szukaj, albo poprzegladaj tematy bo zakladanie ciagle tego samego doprowadzi nas do balaganu
Yousta
Ja rodziłam w Zdrojach 8 marca i jestem bardzo zadowolona...porodu rodzinnego nie miałam więc Ci nie powiem na ten temat...Ale położne i lekarze są oki w czasie ciąży leżałam 4 razy na ginekologii icon_smile.gif po porodzie masz maluszka cały czas przy sobie nic dla dziecka nie musisz zabierać do szpitala dla maluszka...sale są 2 osobowe krótko mówiąc polecam
Yousta
Ja rodziłam w Zdrojach 8 marca i jestem bardzo zadowolona...porodu rodzinnego nie miałam więc Ci nie powiem na ten temat...Ale położne i lekarze są oki w czasie ciąży leżałam 4 razy na ginekologii icon_smile.gif po porodzie masz maluszka cały czas przy sobie nic dla dziecka nie musisz zabierać do szpitala dla maluszka...sale są 2 osobowe krótko mówiąc polecam
Yousta
Ja rodziłam w Zdrojach 8 marca i jestem bardzo zadowolona...porodu rodzinnego nie miałam więc Ci nie powiem na ten temat...Ale położne i lekarze są oki w czasie ciąży leżałam 4 razy na ginekologii icon_smile.gif po porodzie masz maluszka cały czas przy sobie nic dla dziecka nie musisz zabierać do szpitala dla maluszka...sale są 2 osobowe krótko mówiąc polecam
galopek
JA RODZIÅ‚AM W STYCZNIU I NIE MAM PERSONELOWI I SZPITALOWI NIC DO ZARZUCENIA....SUPER!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.