To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kręgosłup

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kari07
Mam pytanie odnośnie kregosłupa.Dopadł mnie poważnie i boli ( ledwo co chodzę, od początku toku byłam "wykręcona" juz chyba z 7 razy ale przechodziło po maściach), lekarka rodzinna nie dała mi skierowania do neurologa, ani na prześwietlenie tylko od razu ma masaże i na laser.
Tylko pytanie - czy ja moge iśc na masaże nie wiedząc co tam jest?Można tak? Boje się,że mogę jeszcze sprawę pogorszyć ....
irminka2
Hmm - u mnie lekarz rodzinny daje skierowanie do lekarza rehabilitanta i dopiero ten lekarz decyduje o zabiegach. Przeważnie rehabilitant chce zdjęcie rtg, bo o ile wiem rodzinny może dać skierowanie na rtg a lekarz rehabilitacji nie(przynajmniej tak jest u nas).

Irmina
cos_cos
Kari może jednak odwiedź neurologa prywatnie i zrób rtg? Wydaje mi się, że byłoby bezpieczniej...
aksonia
Kari moj maz jest od tego specjalista..i powiem Tobie krotko, nikt nie powinniem tknac krekoslupa po uprzednim zapoznaniem sie ze zdjeciem rendgenowskim...najlepiej odwiedzic ortopede i wtedy podjac leczenie, bo czasem zwykle nastawienie, poprzez specjalne przyrzady do tego pomocne pomaga...moj maz mial kilka przypadkow gdzie wystarczylo "ponastawiac", dobrze wymasowac i pomagalo.. icon_smile.gif

aha PIJ DUZO WODY MIENERALNEJ NAWET 2 litry dziennie, kregoslup potrzebuje mineralow icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.