To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wejdź i odpowiedz. Proszę

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agateczka1987
Witam. Staramy sie z mężem o 2 dziecko. W tym cyklu brałam Clo i Estrofem aby zwiększyc szanse na ciążę.
W 27 dniu cyklu zrobiłam 3 testy ciążowe (kupione w sklepie starania.pl) i wyszly negatywne.
Dzis mam 31 dzien cyklu a @ nadal nie ma.
Dodam ze przy pierwszej ciązy robilam 3 testy w 6 i 7 tygodniu (kupione w aptece) i ta druga kreska na wszystkich 3 była ledwo widoczna mimo ze juz długo byłam w ciązy.
Czy to nie dziwne? CZy to możliwe że teraz tez jestem w ciąży a testy tego nie wykazały? Bardzo proszę o odpowiedź
asiaad2
Jest taka ewentualność że testy moga nie wykazać ciąży więc dla pewności zrób sobie betę
gosiata1
nie wiem jak długo sie staracie o maluszka.Ja tez miałam problem z zajściem w druga ciąże ,moja lekarka stwierdziła ,że mam brać castagnus to ureguluje jajeczkowanie, mineło 6 miesięcy i nic,ale prawie po 13 miesiącach udało się,myślę że za bardzo pragnęłam tego dziecka w pewnym momencie odpuściłam sobie i udało się.Mam nadzieję że wam też się uda,napewno. icon_biggrin.gif
dominika1
Agateczka w zwykle ilu dniowe masz cykle? ale anjwiększą pewnosc da ci test z krwi czyli beta hcg
alanis
taki temat juz wielokrotnie przewijała się na tym forum, jesli masz wątpliwości to zrób beta-hcg - test ciążowy z krwi on da ci pewność, jest dokładniejszy niż te domowe "sikacze", oczywiscie jest takie prawdopodobieństwo że testy sie mylą, owulacja mogła byc później i w związku z tym później doszło do zapłodnienia a co za tym idzie poziom hcg w moczu może byc jeszcze za mały ale test z krwi już wykaże ciążę. Życzę ci aby testy sie myliły icon_razz.gif
agateczka1987
Dzięki Dziewczyny. Mam nadzieję ze testy się mylily.
Betę zrobię za kilka dni jeśli nie dostanę @, bo boję sięrozczarowania.
Pozdrawiam
Amanda.
Agateczka1987
Trzymam za Ciebie kciuki! Daj znać czy jest Dzidzia!
agateczka1987
Hej dziewczyny. udało się!!! Jestem w ciąży!!! HUUUUURRRRRRRAAAAA
LilySnape
Super icon_cool.gif
jeśli się sika często w nocy, to można mieć rozrzedzony mocz, wtedy test nie wykrywa wczesnej ciąży - ja tak miałam, a na becie wyszła ciąża.
ulamisiula
Agateczka1987 u mnie było podobie:zrobiłąm test kupiony w aptece i wyszło że nie jestem a juz byłąm w 4 tygodniu.Zrób BETA HCG. To jest niezawodne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.