To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sprawdź czy jesteś prawdziwym Szczecinianinem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lornetka
https://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,78940,3946932.html
kejtlin
Chyba nie jestem bo na wiele tych pytań nie znam odpowiedzi icon_redface.gif
Ciocia Magda
ale poruta, wyszło mi "jesteś tu przejazdem ale aklimatyzujesz się".
Znałam odpowiedź tylko na jedno pytanie, resztę strzelałam icon_redface.gif
lornetka
heheh, mi też wyszło, że jestem tu przejazdem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif , to gdzie jest mój dom??
sdw
Z cieawosci zrobiłam test choc w Szczecinie byłam raz w życiu, we wczesnym pacholęctwie.

Oto mój wynik: Twój wynik: 9. Czy Ty aby nie jesteś z Poznania?


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

P.S. W Pozaniu byłam 2 razy w zyciu icon_wink.gif
A.L.
Wiola mam identyczny wynik.

Szkoda, ze nie podano prawidlowych odpowiedzi.
Agnieszka AZJ
Manuela,
to prawie tak jak ja icon_lol.gif W Szczecinie byłam raz, w Poznaniu razy kilka, ale komunikat miałam podobny icon_lol.gif
gosiaM
Hahahaha wyszło mi 23- jestem Szczecinianką pełną gębą
joaba

mi też.

o i Szczecinianki sie uaktywniły,aktywizować icon_smile.gif się drogie koleżanki

Dziewczyny czy któraś z was robiła w Szczecinie urodzinki maluchowi w jakimś klubie takim wiecie z atrakcjami dla dzieci,np Kraina Fantazji na ul.Chopina.Ponoć ,teraz taka moda ,dzieci sobie rodzice sobie.Ja sie nad tym zastanawiałam.
do.
Robiłam 2x w Norbelino na Wojska Polskiego. Dzieci zachwycone, szcześliwe i naprawde wymęczone. Wyprawiałam Marcie 5i6 urodzinki. Ja też byłam zadowolona bo nie miałam bałaganu w domu - POLECAM.
joaba

Dorkam dzięki ,a powiedz co rodzice w tym czasie robią ,jakimpreza trwa ?
do.
Ja zawsze zostawałam z dziećmi żeby troszke przypilnować, można gościć sie razem z dziećmi przy stole. Rodzice koleżanek i kolegów przeważnie wychodzili. Impreza organizowana jest tylko dla dzieci.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.