To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co na blizny po ospie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kari07
Czy używałyscie czegoś skutecznego co chociaż troszkę pomogło przy bliznach po ospie?
Bastek krost mial mało ale b. głębokie i duże i mimo ze wyschły i odpadły to ślad jest ( wgłebienie).
Wiem,że to zostanie ale może coś pomaga ,żeby ten ślad był mniejszy?
Dobrze, że to miejsca niewidoczne - zgięcie rak, nóg ale poaskudnie to wygląda.
kejtlin
Z tego co mi wiadomo, nic nie usuwa blizn po ospie całkowicie, ale jeżeli skóra jest "młoda" to z czasem powinny stać sie bardziej niewidoczne. Ja jako dziecko miałam kilka dość głębokich blizn, dziś nie ma po nich śladu. icon_biggrin.gif
Mika
alantan?
ta maść ładnie i szybko regeneruje skórę
Abotak
wcieranie wit E
mama_oliwki
a co dla dorosłych
ja właśnie jestem po ospie jeszcz mam strupy ale co po nie które poodpadały lub zostały zdarte przez eryka czy obtarte icon_mad.gif
Kari07
Dzięki-ide kupić do apteki.Spróbuję i z alanatanem i z jakas maścią z wit. E.
beata_77
Jest taki krem CEPAN

Pisze tak: Krem Cepan stosuje się zewnętrznie na skórę, do miejscowego leczenia blizn i bliznowców po oparzeniach i zabiegach chirurgicznych oraz do leczenia przykurczy. Może być również stosowany do leczenia blizn powiek, a także do blizn po czyrakach, owrzodzeniach i trądziku.

Ja stosowałam do rozstępów. Nie zniknęły całkowicie, ale zanacznie się zmniejszyły.

Co jest minusem tej maści to nieprzyjemny cebulowy zapach. 31.gif
hogata
Tylko trzeba pamiętać że każda maść typu "cepan" daje porządane efekty przy regularnym stosowaniu i to przez kilka miesięcy... więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. icon_wink.gif
az
Ja mam bliznę na czubku nosa icon_evil.gif po usunięci znamienia. Stosowałam contratubex, veraderm i dermatix. Szczególnie na ulotce tego ostatniego obiecują cuda. Ja niestety ich nie zauważyłam (cudów) ale może przez brak systematyczności niestety.
Ten dermatix jest dość drogi, warto popytać w aptekach o ceny. Byłam w trzech aptekach i ceny : 177zł, 157zł i 110 zł icon_eek.gif Veraderm coś koło 70 zł w tej ostatniej.
beata_77
CYTAT(hogata)
Tylko trzeba pamiÄ™tać że każda maść typu "cepan" daje porzÄ…dane efekty przy regularnym stosowaniu i to przez kilka miesiÄ™cy... wiÄ™c trzeba uzbroić siÄ™ w cierpliwość.  :wink:


Prawą i nawet lewą ręką się pod tym podpisuję icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.