To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Maroko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Martija
Czy sa tu mamy mieszkajace w Maroko? icon_biggrin.gif
agabr
Mieszkalam kilka lat temu , a gdzie dokladnie mieszkasz?.b
Martija
Ja mieszkam teraz w Polsce.
Ale moj maz jest Marokanczykiem. Byc moze bedziemy mieszkac tam za dwa lata ... Dopiero, ale juz teraz szukam kontaktu z Polkami w Maroko.
Jestem ciekawa jak odnalazly sie w tym kraju.
agabr
Martija a gdzie bedziesz mieszkac ? mieszkalas juz tam? Mam staly kontakt z Polonia marokanska , ktora nie jest znowu taka duza , w kazdym razie ta godna uwagi, ze sie tak niepoprawnie politycznie wyraze. Jest tam kilka cudownych kobiet Polek , ktore osiedlily sie wiele lat temu , no i generalanie srodowisko okolokonsulowe . ja mieszkalam w El jadida i Casablance .b
Martija
Jezeli mielibysmy mieszkac w Maroko to najprawdopodobniej w Casablance. Na razie na dwa miesiace jedziemy do Kenitra.
Chcialam sobie zachowac kontakt do Ciebie zebym mogla odezwac sie w sprawie tych kontaktow icon_biggrin.gif gdy beda mi potrzebne icon_smile.gif, czyli za dwa lata. Ale madrze nie udostepnilas icon_biggrin.gif
Dowiedzialam sie ze jestes dyplomata. Ja mam wyksztalcenie humanistyczne. Zastanawialam sie nad studiami podyplomowymi dyplomacja, ale nie wiem czy przydadza mi sie w Maroko? icon_rolleyes.gif Moze lepiej studiowac cos innego. Jak myslisz? icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.