To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nauka pisania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tirli
witam wszystkich i bardzo sie ciesze ze do was trafilam!!!!
mam ogromna prozbe obiecalam corce mojej kuzynki ze naucze ja pisac i czytac
dziewczynka ma piec lat i az rwie sie do nauki a ja chciala bym wiedziec jak najlepiej sie za to zabrac
w jakiej kolejnosci uczyc ja literek itp
a i jest jeszcze jeden problem ja jestem osoba leworeczna i ne wiem czy dobrze bedzie malej pokazywac jak sie pisze literki nie ta reka
pomozcie
Dorotka
Teraz w księgarniach jest mnóstwo książeczek do nauki czytania i pisania. Są piękne, kolorowe z naklejkami dzieciaki je uwielbiają. W trakcie zabawy się uczą błyskawicznie icon_biggrin.gif Mój Kacper jest leworęczny a zarówno mąż jak i ja jesteśmy prawo, synek szybko załapał jak pisać jaką literkę czy cyfrę icon_wink.gif
basiap
zacznij od dawania jej kredki aby sama cos pisała . Potem spróbuj trzymać jej rączkę i pisać razem z nią . Zaczynaj pisać proste słowa np jej imie, mama tata i ich imiona - drukowanymi literami .
Przy tym mów i pokazuj jej każdą literke i powtarzaj non stop to samo i oczywiście musisz ja czały czas chwalić nawet jeśli to będzie niewielkie osiągnięcie - potrzeba BARDZO dużo cierpliwości i powtarzania - mój mąż wymiękał icon_confused.gif
Ja nie potrzebowałam książek a Olka umiała już czytać jak miała 5 lat icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.