To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tobatka i KtoÅ› jeszcze

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
myszka
Gratuluję Wam! Bardzo, bardzo się cieszymy. Mam nadzieję, że uściskamy Was osobiście w sobotę.

PS. I jednak dobrze mi intuicja podpowiadała, co znaczyły te opisy na gg. icon_biggrin.gif
Tobatka
Dziękuję...


PS. Blaire będzie niepocieszona, bo miała obiecane pierwszeństwo.. Za szybka jesteś, Myszko icon_smile.gif
A.L.
Ha myszka, ubieglas mnie! Wlasnie odkrylam pasek Tobatki i lecialam zakladac watek.

Czyli czekamy na pazdziernikowe malenstwo icon_biggrin.gif

GRATULACJE!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
myszka
Blair, przepraszam! Nie wiedziałam. icon_redface.gif
skanna
Gratulacje icon_biggrin.gif
Mika
Gratulacje !!!!! icon_biggrin.gif

strasznie nam się w tym 2007 roku forum rozmnoży icon_wink.gif
blaire
CYTAT(myszka)
Blair, przepraszam! Nie wiedziaÅ‚am.  :oops:


Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh rycze.gif rycze.gif rycze.gif
No dobra, wybaczÄ™ icon_twisted.gif

Tobatko, tak więc teraz zupełnie oficjalnie forumowo GRATULUJEMY!!!
Spokojnej, bezproblemowej ciąży i cudownego październikowego cudu, zdrowiutkiego jak ryba icon_smile.gif
asdfghjklzxcvbnm
!!!!!!!!
Gratulacje!
Jaki Å‚adny paseczek icon_smile.gif
marchewka
Tobatko wielkie GRATULACJE!!!
ulcik
Tobatko gratulacje !!!! szczęśliwych dni przed Wami ..

u.
Rafaelka
Ale nowina! Gratulacje!!!!
April.
Ale niespodzianka ! Gratulacje icon_biggrin.gif
Litka
Gratulacje. Jak się terminowo urodzi, to hmmm wstrzeliłaś się nieźle, chciałaś urodziny żeby mieli razem, co? Przyznaj się icon_wink.gif
blaire
CYTAT(Litka)
Gratulacje. Jak siÄ™ terminowo urodzi, to hmmm wstrzeliÅ‚aÅ› siÄ™ nieźle, chciaÅ‚aÅ› urodziny żeby mieli razem, co? Przyznaj siÄ™  :wink:


Wiesz jaka to oszczędność? Przede wszystkim czasu icon_smile.gif
Również o tym jako pierwszym powodzie terminu starań pomyślałam icon_wink.gif icon_twisted.gif
sdw
Tobi, gratulacje najszczersze icon_biggrin.gif przytul.gif:
zilka
O rany, gratulacje! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ciocia Magda
brawo Tobatko!!! Życzę Ci zdrowej i spokojnej ciąży.

Ale news, nie spodziewałam się (a przecież powinnam icon_razz.gif )
anetadr
Tobatko!

Gratuluję i ja. Cudownej ciąży i zdrowego pięknego dziecięcia życzę.

Aneta
mamboo
GratulujÄ™!!!
Arwena.
Ha czyli moja pierwsza myśl na Twój opis była prawidłowa. To dlatego nie chciałaś zeznawać o co chodzi icon_smile.gif


Gratulacje ogromne icon_smile.gif
Edi Zet :)
Tobi, gratulacje icon_smile.gif
Cleo
icon_smile.gif dobrych miesiecy najblizszych!
irminka2
Gratulacje!

Irmina
ulla
Gratulacje icon_smile.gif

Zdrowia i spokoju Wam życzę icon_smile.gif
malgosiak
Tobi icon_exclaim.gif Gratuluje serdecznie icon_exclaim.gif Ale przyznam, ze miam ochote udusic, ze nic mi na skype'ie nie powiedzialas icon_evil.gif Choc moze powinnam czytac miedzy wierszami: "matka dzieciom" "ciuszki do mnie wrocily" wink.gif
Spokojnej ciazy zycze icon_biggrin.gif
basiau
Tobatko icon_biggrin.gif
Gratuluję i spokojnej i bezproblemowej ciąży życzę.
Tuni
Tobi, kobieto, suuuper nowina.
Gratulacje icon_razz.gif
cydorka
o rajusa Tobi jaka wspaniała wiadomość
gratuluje Ci serdelecznie
i po cichu powiem, ze cały czas sobie myślałam, do takiego domku tylko we trojkę, eeeeeeeeeeeee będzie 4
i miałam racje icon_smile.gif
ściskam
cyd
Tobatka
Litka - nie wstrzeliłam się, nawet nie próbowałam.. Sabatowe dziecko zupełnie przypadkowe..
Termin jest na 20-tego icon_smile.gif

Ale oszczędność rzeczywiście jest. A jak będzie chłopak, to ciuchowe dylematy mam z głowy na wiele lat - nawet mi sezonami ciuszki będa pasować icon_smile.gif

Gosiaczku - no miałam na końcu języka, ale strasznie rwało i jakoś tak sobie plotkowałysmy o tym i tamtym, więc potem mi umknęło icon_smile.gif

Dziekuję, dziewczyny, za życzenia.. Jeśli ciąża będzie jak poprzednia, to nic tylko mogę chodzić nawet i 15 miesięcy icon_smile.gif A na razie wszystko jest podobne, więc mam nadzieję, że tendencja bezproblemowości sie utrzyma icon_smile.gif

Dziś słyszałam jak bije serducho, widziałam na USG tę kruszynkę.. I wzruszałam się jakby to pierwsze dziecko było icon_smile.gif
aga_mama
Tobi, gratulujÄ™!! icon_biggrin.gif
Ila
Matko Tobi, co za nowina wink.gif
Tzn. ze u nas bylas z maluszkiem w brzuszku przytul.gif
Jeszcze raz ogromne gratulacje i spokojnej ciazy zyczymy icon_biggrin.gif
Ciocia Magda
aha, zapomniałam napisać, że obstawiam córeczkę - będzie synowa dla Silije icon_mrgreen.gif
amania
ja właśnie chciałam to samo, o tej córce - zwłaszcza, że lokalna przypadłość jednopłciowości została już przełamana

a z tymi ciuszkami to się tak nie ciesz icon_wink.gif Matylda nosi teraz to, co Marysi w jej wieku było już dawno za małe

aaa, oczywiście gratulacje dla rodziców!
mamami
Tobatko i ja dołączam z gratulacjami icon_smile.gif
emce
No wspaniale, Tobatko!!! Cieszę się tak samo jak cieszyłam się rok temu na moje Październikowe (które okazało się wrześniowe)!! Gratulacje! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
malgosiak
Ja tez obstawiam, ze to bedzie dziewczynka 02.gif
Tobi, zobaczysz jak to fajnie, i jak rozowo 06.gif
Moze ktos zrobi ankiete icon_question.gif wink.gif
Kaszanka
O ludu, Tobi też? Gratulacje brawo_bis.gif
paulap
Ale fajnie icon_smile.gif Gratulacje ogromniaste icon_smile.gif
Villi
Tobi gratulacje!

Nienienienie przełamuje się wielkopolski trend dopiero przy trzecim. Tak więc teraz chłopak a za parę latek dziewczynka icon_smile.gif
Małgoś.dz
Tobatko, to jeszcze raz i tutaj wielkie gratulacje. icon_biggrin.gif
Niech maleństwo rośnie zdrowo jak na drożdżach. Tobie bezproblemowej i spokojnej ciąży życzę. icon_smile.gif
addera
Tobatko icon_lol.gif Åšciskam mocno przytul.gif
Gratuluję i bezproblemowej ciąży życzę icon_biggrin.gif
Eta
Tobatko icon_smile.gif i Ty też nic się nie chwaliłaś wcześniej? Teraz to już się musimy spotkać? icon_smile.gif
Tobatka
No, Eta - będziemy miały dwójkę rówieśników icon_smile.gif

Śnił mi się chłopak icon_smile.gif

Dziękuję za wszystkie życzenia icon_smile.gif

Ila - tak, wiedziałam już wtedy.. Może dlatego Ilona stwierdziła, żem ładna, bo wyładniałam (stwierdzenie teściowej, jak się dowiedzieli "a miałam mówić, że coś wyładniałaś" icon_twisted.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif )... Nic, tylko być w ciąży icon_smile.gif
aronka
Ale wieści! icon_biggrin.gif
Gratulacje, Tobatko!!!

Co siÄ™ dzieje na tym forum icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif wink.gif icon_lol.gif
Monika ww
Tobi, serdecznie Ci gratulujÄ™ przytul.gif
Tobatka
Tak sobie właśnie spojrzałam na moje dwa słoneczka i one się zbiegną razem icon_smile.gif Faaaajnie icon_smile.gif
menada
Gratulacje Tobatko icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Five
Gratulacje Tobatko!!!
ewabi
Tobi - jaka śliczna niespodzianka! Gratuluję!
Duzo nowości was w tym roku czeka. Nowy dom, nowe dziecko ... Fajowo!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.