To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Adopcja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anna_23
Drogie Forumowiczki icon_biggrin.gif jestem studentką 4 roku pedagogiki i piszę pracę magisterską na temat adopcji. Sama zostałam adoptowana, na szczęście (bo nie pamietam pobytu w Domu Małego Dziecka), gdy miałam 8 miesięcy, dlatego temat ten bardzo mnie interesuje. Jeśli czyta to jakaś Forumowiczka, która stara się o adopcję dziecka to bardzo proszę o pomoc w uporządkowaniu informacji - jak przebiega proces adopcji?, co trzeba zrobić aby zostać rodzicem adopcyjnym?, itp. Bardzo bym była wdzięczna za kontakt mailowy lub na gadu gadu. Pozdrawiam i dzięki icon_smile.gif
Tuni
Poczytaj tutaj
Anna_23
Dzięki Tunisiek! Nawet nie liczyłam na tak szybką odpowiedź na założony temat icon_smile.gif Właśnie przeglądam wszystkie możliwe tematy związane z adopcją. Jak juz wspominałam pisze prace o adocji i oprócz informacji o procesie licze na kontakt z rodzicami, ktorzy czekają na maluszka, bo do magisterki musze przeprowadzić badania, a co się z tym wiąże mam trochę pytań ankietowych...no prawie mam...jestem w trakcie konstruowania ankiety, ale napewno będę miała icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.