To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaka antykoncepcja po cesarce?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Coffee
hej...
zastanawiam sie jaka stosujecie antykoncepcje po cesarce?

wiadomo, ze nalezaloby odczekac przynajmniej 2 lata...wiec co robicie aby nie zaliczyc wpadki? (Mi lekarz zabronil z innych powodow nastepnej ciazy przez 2-3lata)...co stosujecie podczas karmienia? jak sie czujecie fizycznie i psychicznie?
czy mimo zabezpieczenia nie boicice sie...

moze glupie pytania...ale mam obsesje aby nie zajsc...poniewaz nie moglabym wtedy urodzic icon_cry.gif

pozdrawiam[color=blue][/color]
Monisia
Ja równiez jestem ciekawa i czekam na odpowiedzi...

Za tydzień minie 3 miesiące od mojej cesarki i czas pomyśleć o zabezpieczeniu bo mam już dwie fasolki i trzeciej nie planuję icon_lol.gif
kasiarybka
Maxim .....
odrazu po cesarce stosowałam Cerazette- tabletki dla matek karmiących.
Teraz kiedy nie karmiÄ™ stosujÄ™ MERCILON.
Podczas przyjmowania obu tabletek, żadnych sutków ubocznych, czułam się i czuję bardzo dobrze, nic mi się nie obniżyło.. wink.gif wink.gif wink.gif no i jestem spokojna i wyluzowana....
Coffee
hej
Monika...u nas minely wlasnie 4 miesiace...wiec dlatego i pytam...

Kasia ja mam Cerazette, ale stale mam obawy o hormony w trakcie karmienia...Boze noje sie ze za jakis czas moj synek moze miec skutki uboczne takiego mleczka z hormonkiem...czytalam, ze moze to sie objawic w okresie dojrzewania...cos ze wzrostem brrb

pozdrawiam
Wbmot
Mój lekarz nie dał mi 100 % gwarancji, że hormony nie przedostana się do pokarmu, dlatego postanowiłam przez czas karmienia używać prezerwatyw - mam przynajmniej 100 % pewność, że dziecku nie szkodzę.

Jak tylko skończyłam karmić zaczęłam łykać mikropigułki.
Coffee
no wlasnie weronisia...ja zaczynam myslec podobnie, chyba teraz poprzestane na gumkach ..dla dziecka...najwyzej bede sie bala...al wole zdrowiej
Ceda
Wkładka (spiralka) miedziana czyli bez hormonów. 5 lat spokoju- w moim przypadku wszystko jest świetnie. Żadnej ingerencji w gospodarkę hormonalną. Jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam.

Więcej o takich wkładkach możecie poczytać sobie na Sklep Meringer - wkładkę zakłada lekarz i daje ona antykoncepcję na kilka lat.

Jej cena może niska nie jest - ale przez kilka lat nie trzeba myśleć o innych sposobach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.