To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kiedy można wykąpać po ospie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dagmarcia
jak w temacie...
w niedzielę się zaczelo w środę byla kulmincja, dzisiaj powstaly tylko 2 nowe...czyli chyba koniec icon_confused.gif kiedy mogę biedaka wykąpać ? to "moja" pierwsza ospa i nie mam pojęcia icon_wink.gif
Mika
możesz,byle nie za długo -szybki prysznic
Dagmarcia
dzięki Mika
pediatra mi powiedziala że dziecka mam nie moczyć w ogole... i tak się wlaśnie zastanawialam
ulla
Ja myłam dziecko codziennie (no od trzeciego dnia, bo przez pierwsze żyłam strachu, że nie można, ale wysypana była tak strasznie, że oprócz ospy miała skorupę z zawiesiny, którą ją smarowaliśmy), tyle, że nie wycierałam, a osuszałam ręcznikami papierowymi. Ale też ospę miała długo, trzeci wysyp był po ponad tygodniu od pierwszego. No i myliśmy pod prysznicem.
Mika
taa -jasne -przez miesiąc wody nie wkładać wink.gif
moczyć nie,ale prysznic może brać codziennie
katiek
Albo szybka kąpiel w wodzie z nadmanganianem potasu-woda ma być lekko różowa-jednocześnie przynosi dziecku ulgę, daje czystość i delikatnie odkaża skórę. Ew. można po szybkim prysznicu odlać dziecko wodą z tymże nagmanganianem (też lekko różową)
ulla
Weronika jeszcze wtedy nosiła pampersy i najgorzej wszystko wyglądało pod pieluchą. Jeszcze miała chorobowe rozwolnienie...pupę myliśm,y bo nie dało się inaczej. Ale zaraz potem po całości, bo wyszło mi, że z tą skorupą środków różnych będzie jej gorzej niż po myciu icon_smile.gif Żadnego bąbla nie rozdrapaliśmy i po ospie śladu nie ma icon_smile.gif.

Nadmanganianem też przemywaliśmy.
marghe.
codziennie myłam pod prysznicem i delikatnie osuszałam recznikiem
Nie wyobrażam sobie,zebym mogła dziecka nie umyc icon_smile.gif
Dagmarcia
dziewczyny to ospa ma kilka wysypów ???
marghe.
może mieć
Jasiucha
CYTAT(Dagmarcia)
dziewczyny to ospa ma kilka wysypów ???


W przeciągu kilku dni rzutów wysypki może być kilka a nawet kilkanaście
agnes_se
Ja także swoje dzieciaczki myłam pod prysznicem licząc od 3 dnia i osuszałam delikatnie ręcznijiem aby nie trzeć krost i długo nie moczyć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.