To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

krótkie zdrowie...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

polanka
tyle zdrowych osób wokół mnie a ja kilka razy w roku muszę złapać jakiegoś wirusa... siedze i goraczka 39... mam kocyk oczywiscie na kolankach i pisze icon_confused.gif nie mam kataru a mąż poszedł właśnie po miód bo mi zabrakło do mleka - teściowa kazała icon_cool.gif

a u was jak zdrowie? może bedziemy tu pisac jak źle nam jak jesteśmy chore? icon_eek.gif

hihi goraczka robi swoje icon_redface.gif
polanka
no prosze chyba tylko ja sobie pokicham na tym forum wink.gif
mazia
Polaneczko-no niestety albo stety wink.gif nie podniosę cię na duchu bo ja ze zdrowiem nawet nawet. Jeśli łapie mnie coś to jakoś uchodzę z opresji nawet bez przegladu lekarskiego ale za to mój żonek taka lichota-tyleże on z tych nie uzalajacyh się nad sobą jak to lubi robić większość facetów. Mój tata mówi o nim tak :chłop jak dąb a lichy jak gałązka" icon_biggrin.gif bo rzeczywiście prawie 2 metry chłopa a le jak nie kręgosłup to gardło to kosteczki to coś tam innego ...
Z drugiej strony-wracając do ciebie-dobrze ze chociaz możesz pozwolić sobiena leżenie pod kocyczkiem-bo mnie raczej nie byłoby to dane gdybym się tak rozłozyła zupełnie. Trzymaj się i zdrowiej. Pa

_________________________________
MArzena mama SZymusia 13.12.2002 i MAtusia 16.12.2005
polanka
Moj mąż jest kochany bo poszedł po mleczko i wypilam chyba litr wink.gif

Niestety apteke mial juz za daleko i nie dostalam nic na grype... rozumiem go bo zapracowany dzien mial i nie chce zeby on tez sie rozlozyl..
Nie lubie chodzic do lekarza bo zawsze mi tyle tej chemii wypisze icon_sad.gif

A w apteczce tez nic nie mam bo dopiero co przeprowadzilismy sie i pusto wszędzie icon_lol.gif

Mam nadzieje ze mąż wpadnie o drodze do apteki wink.gif
A tymczasem kuruje sie na forum wink.gif
lolipoli
CYTAT(polanka)
Moj mąż jest kochany bo poszedÅ‚ po mleczko i wypilam chyba litr  :wink:  

Niestety apteke mial juz za daleko i nie dostalam nic na grype... rozumiem go bo zapracowany dzien mial i nie chce zeby on tez sie rozlozyl..
Nie lubie chodzic do lekarza bo zawsze mi tyle tej chemii wypisze icon_sad.gif  

A w apteczce tez nic nie mam bo dopiero co przeprowadzilismy sie i pusto wszÄ™dzie  :lol:  

Mam nadzieje ze mąż wpadnie o drodze do apteki icon_wink.gif  
A tymczasem kuruje sie na forum icon_wink.gif


ale masz męża icon_wink.gif mógłby juz pojsc po jakis lek do apteki dla swojej kochanej zony icon_wink.gif kuruj sie kuruj - zdrówka icon_biggrin.gif
polanka
heh...dzięki icon_lol.gif

chodze sobie i szperam po różnych stronach i znalazłam https://grypa.pl/

a mąż w pracy icon_cry.gif i tylko dzowni i pyta sie jak sie czuje...pfff... a jak mam sie czuc? icon_redface.gif
lolipoli
i jak tam samopoczucie? weszlam na ta strone i zobaczylam smieszny sposob na choroby (przeziebienie) - gorace reczniki na kaloryferach icon_lol.gif ktos moze juz probowal? icon_wink.gif
zielona mila
o tym bym nie pomyslala... ale po co te reczniki? no chyba ze pranie robie icon_biggrin.gif ja mam zazwyczaj mocno zapchany nos jak jestem chora icon_cry.gif
polanka
dzieki za pamiec lolipoli icon_smile.gif czuje sie juz lepiej. mąż dał mi tabcin i dzisiaj spalam do poludnia. Kataru nie mam i gorączka spadła przez noc.

a z tymi recznikami na kaloryferze to jednak przesada - nie mogłabym chyba zasnąć - suche powietrze nie działałoby dobrze na mnie icon_confused.gif
zielona mila
no to super ze choroba mija wink.gif tabcin jest rozpuszczalny czy w tabletkach?
polanka
tabcin jest w postaci kapsułki żelowej, nie jest zwykłą tabletką. Przy okazji szybciej działa od leków w proszku. Bardziej specjalistyczne informacje znajdziesz na https://www.tabcin.pl więc polecam wink.gif
zielona mila
dzieki polanka icon_biggrin.gif wypilam jeszcze herbatke z sokiem malinowym - pomogło wink.gif
polanka
bardzo siÄ™ cieszÄ™ icon_biggrin.gif

czy wiecie drogie mamy i nie tylko, że "kaszel jest naturalną i odruchową reakcją obronną organizmu. Produktywny kaszel umożliwia usunięcie wydzieliny z drzewa oskrzelowego. Hamowanie takiego kaszlu nie jest wskazane, gdyż może pogarszać przebieg infekcji i przedłużać czas jej trwania.
Podawanie leków przeciwkaszlowych powinno następować tylko w uzasadnionych przypadkach." (https://tabcin.pl)
icon_eek.gif

czy pomyślałybyście o tym? icon_cool.gif
zielona mila
a słuchajcie kiedy najczęściej chorujecie? bo czas wakacji to chyba nie najlepszy okres icon_biggrin.gif

znacie coś dobrego na bóle stawów... bo strasznie mnie kolana bolą icon_cry.gif
polanka
zielona milo - ja kiedyś miałam problemy ze stawami kolanowymi - byłam u reumatologa i powiedział, że mam słabe kości przy mojej wadze icon_evil.gif phi? icon_biggrin.gif niestety to prawda icon_redface.gif

druga sprawa to przepisał mi po prostu maść do smarowania oraz badania na glukozę... łykałam też magnez i trochę mi pomogło icon_wink.gif

a najczęściej choruje w styczniu na grypę...i niestety w marcu kiedy jest ten okres między zimą a pseudo wiosną icon_rolleyes.gif
agniesia :)
Mnie choróbstwo dopada najczęściej jesienią lub wczesną wiosenką...To zdradliwe ciepełko.....I tym razem nie jest inaczej....Wiosna się zaczyna a mnie zaczyna dopadać choróbstwo icon_sad.gif icon_sad.gif
lolipoli
Teraz to jakaś epidemia chyba panuje. U mojego męża w pracy 80% ludzi zagilanych, onzresztą też do nich należy. Swoją drogą to co to za pęd nastał, że ludzie nie mają czasu chorować w domu. Jeden przeziębiony i klima wszystko rozniesie. A za trzy dni już połowa chodzi z katarem i kaszlem. On się zbuntowalł i od dziś jest na zwolnieniu (troche to glupie mógł doczekać do poniedzialku, ale już nie dawał rady). Leży w łóziu, popija mleko z miodem i miksturkę napotną stosowaną przez moją babcie, ale bez farmaceutyków się nie obędzie. Domowe sposoby są nie złe, ale gorączki i bólu mięśni nie zwalczą.Ktoś wspominał o tabcinie. Dzięki za przypomnienie. Jak w domu chorują to nie pamięta się co ostatnio pomagało.Agniesia774 trzymaj się i się nie daj.Już jutro wekend będzie można się wygrzać. icon_wink.gif
mamusik
ojjj tak zgodze sie epidemia....u mnie w domu wszyscy choruja ehhh a ja chyba najbardziej:( i nie wiem jak sobie z tym radzic mozecie jakos pomoc wszystko zaczelo sie w piatek wieczorem a jutro nie moge isc do lekarza poza tym i tak nie wiem czy uda mi sie dostac numerek ehhhh:/
hela
dolaczam sie do zagilanych
ale nie wiem jak sobie z nimi poradzic
polanka
CYTAT(agniesia774)
Mnie choróbstwo dopada najczęściej jesieniÄ… lub wczesnÄ… wiosenkÄ…...To zdradliwe ciepeÅ‚ko.....I tym razem nie jest inaczej....Wiosna siÄ™ zaczyna a mnie zaczyna dopadać choróbstwo icon_sad.gif  :(


no niestety... pochowałam już wszystkie ciepłe rzeczy i chodzę niemalże w letnich icon_confused.gif wczoraj było u mnie 16 stopni icon_wink.gif wiosna!!!
hela
ojjj to uwazaj aby Cie pogoda nie zdradzila:)nigdy nie chowam moich zimowych ciuszkow bo nawet w lato mozna do nich powrocic:)

wiosna wiosna ale niech ten wiatr przestanie wiac!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.