To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry ginekolog z Torunia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bumbum
Mam problemy z zajsciem w ciaze,lekarzy zmieniam jak rekawiczki bo nie ma przyczyn abym nie mogla miec dzieci.
Mam swojego gina i niby udalo ale wszystkie 4 ciaze skonczyly sie niepowodzeniem.Chcialabym zmienic lekarza bo ten tylko kaze czekac i czekac....moze znacie jakis dobrych ginekologow?
Pozdrawiam
Meggi
anndzia, polecam doktora Wojtynka , przyjmuje w Matopacie na Wrzosach. Mam koleżankę , która miała do niedawna taki sam problem jak ty, poleciłam jej równiez tego lekarza , teraz jest w ciąży icon_smile.gif
Jest lekarzem bardzo dokladnym, każdą pacjentke traktuje bardzo poważnie, własniez tego powodu na wizyte nieraz trzeba czekać miesiąc takie są do niego kolejki. Polecam i zycze powodznia icon_smile.gif
bumbum
Meggi dziekuje ale tego lekarza juz znam.Nie powiem zeby byl zly,faktycznie wzbudza zaufanie ale na mnie postawil niestety krzyzyk icon_sad.gif
Meggi
CYTAT(anndzia)
Meggi dziekuje ale tego lekarza juz znam.Nie powiem zeby byl zly,faktycznie wzbudza zaufanie ale na mnie postawil niestety krzyzyk icon_sad.gif


Popytałam troszkę i tu i tam, ciężak sprawa, Wojtynek pod wzgldędem problemów zajścia chyba jest na pierwszym miejscu w Toruniu. Bynajmniej zapytanie osoby podawały jego nazwisko icon_sad.gif Wiem również ,że Matopat podobno osoby , które maja większe problemy wysyła do jakiejs zaprzyjaźnionej kliniki w Poznaniu. Tam już robia raczej badania pod In Vitro. Tyle ile mogłam i sie dowiedziałam to napisałam ,ale pewnie ty już to wszystko wiesz icon_sad.gif
Życze powodzenia w dlaszej walce, trzymam za Was kciuki
bumbum
Meggi dokladnie jest tak jak mowisz...po 3 miesiacach chcial mnie wyslac na inseminacje do Poznania ale sie wstrzymalam,zmienilam gina i zaciazylam po lekach ktorych nazwe slyszalam pierwszy raz w zyciu icon_rolleyes.gif
Ja sie lecze u Paluszynskiego,widac ze podchodzi do sprawy powaznie,zawsze jest przy mnie kiedy wyladuje w szpitalu ale tak jakos stracilam juz cierpliwosc icon_confused.gif
Dzieki za pomoc icon_biggrin.gif
grabinka
No widzisz Meggi ja cię zmartwię osobiscie znam dr Wojtynka z tej gorszej strony bo niestety nie wykrył mojego problemu i zastosował zła terapię własciwie wcale nic nie zastosował.Powiedział,ze wszystko jest ok(nie robiąc oznaczenia poziomu hormonów,nie badając męża itp.) Robiąc USG w prywatnym gabinecie nie zauważył mojej postepującej "choroby" ja mam zespół PCO i na pierwszy rzut oka można ją stwierdzić,bo b.duzo pecherzyków nie pękniętych mam w fazie "zasuszenia" na jajnikach i bardzo nieregularne cykle. Ja trafiłam pod opiekę dr Jackowskiego (też kiedyś przyjmował w Matopacie ) i mi pomóg .
A dr Paluszynski nie jest specjalistą od kobiet starszych w okresie menopauzalnym?
Meggi
CYTAT(grabinka)
No widzisz Meggi ja cię zmartwię osobiscie znam dr Wojtynka z tej gorszej strony bo niestety nie wykrył mojego problemu i zastosował zła terapię własciwie wcale nic nie zastosował.Powiedział,ze wszystko jest ok(nie robiąc oznaczenia poziomu hormonów,nie badając męża itp.) Robiąc USG  w prywatnym gabinecie nie zauważył mojej postepującej "choroby" ja mam zespół PCO i na pierwszy rzut oka można ją stwierdzić,bo b.duzo pecherzyków nie pękniętych mam w fazie "zasuszenia" na jajnikach  i bardzo nieregularne cykle. Ja trafiłam pod opiekę dr Jackowskiego (też kiedyś przyjmował w Matopacie ) i mi pomóg .
A dr Paluszynski nie jest  specjalistą od kobiet starszych w okresie menopauzalnym?


No widzisz, ja to kilka razy na USG u Niego bylam i raz na wizycie kontrolnej, poleciłam go bo pomógł kilku moim znajomym w problemach zajścia w ciążę więc na ich historiach sie opierałam.
Na Twoim przykładzie, widzę ,że tez jest lekarzem omylnym icon_sad.gif co bardzo mnie smuci, bo zawsze myslałam,że On jest najlepszy icon_sad.gif
bumbum
grabinka faktycznie on sie tym zajmuje w szpitalu ale kiedy do niego trafilam to o tym nie wiedzialam,poza tym na wizytach prywatnych jest u niego duzo mlodych dziewczyn i kobiet w ciazy,dostal nawet jakas nagrode icon_rolleyes.gif no i od razu mnie nie skreslil icon_wink.gif
A gdzie przyjmuje ten dr.Jackowski?
KlaraM.
Dr Zielke jest świetna, przychodnia pl.18 stycznia icon_smile.gif
Ewelina2310
Dr Cezary Kipigroch, rewelacyjny, ul. Chełmińska 11. POLECAM!
Dolores
Ja tez polecam dr Kipigrocha ----- rewelacyjny lekarz z powolaniem . Urodzilam z nim dwoje dzieci
Meggi
anndzia widzę masz paseczek ciążowy , ogromniaste gratulacje icon_smile.gif Trzymam kciuki && za bezproblemową ciążę icon_smile.gif
bonia3
hej, ja polecam dr Stankiewicza z matopatu - mialam ciaze problematyczna - wysoka malopłytkowosc - i urodzilam synka Gucia
lidiya
Dr Marchwinska- jak dla mnie rewelacja. Przyjmuje na ul. Kozackiej 13.
ja jestem super zadowolona- kazda wizyta u niej to przyjemnosc.
Olcia_2
Ja chodziłam prywatnie do doktora Jackowskiego przez dwie ciąże. Bardzo dobry lekarz, przyjmuje na chełmińskiej
Ewelina2310
Doktor Jackowski faktycznie jest bardzo dobry, już dwa razy trafiłam na niego na izbie przyjęć jak miałam plamienia. Robi bardzo szczegółowe USG.
Naz
Pan Kipigroch? Tak dwa razy na niego trafiłam i bardzo elegancko wymasował mi szyjkę macicy 21.gif
Ale niech będzie dobry lekarz, choć ja wolę dr. Kustrę. Rodziła z nim moja babcia, moja mama, i prowadził moje ciąże. Lekarz 100% z powołania i wyleczył wiele kobiet z niepłodności
blanka80
witam. ja nie polecam dr Migdy. jest on bardzo niesympatyczny i i zadufany w sobie. czasem mruczy cos pod nosem, a jedyno co powiedzial do mnie glosno i wyraznie to cyt."100 złotych". uzyskanie od niego jakiegokolwiek dokumentu czy zaswiadczenia graniczy z cudem i trwa bardzo dlugo. w srode ide juz do innego lekarza.
Tośka
Podbijam wątek. Jestem na etapie szukania dobrego specjalisty, bo ten do którego chodzę ( dr Rzyp) ostatnio zaczął na mnie eksperymentować, a to mi się nie podoba 21.gif . Moze ktoś poleci mi dobrego lekarza, który pomoże mi w przedłużąjącym się oczekiwaniu na fasolka. Z góry dziękuję
Tośka
Hehe, widzę, że dużo miałam odpowiedzi na moją prośbę 08.gif
Ale już nie potrzebują- znalazłąm bardzo fajną ginekolożkę, a i ciązy się doczekałam. 06.gif

Pozdrawiam forumki z Torunia i okolic
grabinka
Wystarczyło przeczytac wątek od początku 08.gif ,przecież "padają" tam nazwiska ginekologów. 06.gif ,wystarczyło sobie wybrać.
grabinka
No a "zaciążenia"oczywiście gratuluję i może zachęcę cię do podania nazwiska Twojego ginekologa ,może komuś jeszcze będzie potrzebne 06.gif .
Jania
CYTAT(Tośka @ Mon, 05 May 2008 - 14:25) *
Hehe, widzę, że dużo miałam odpowiedzi na moją prośbę 08.gif
Ale już nie potrzebują- znalazłąm bardzo fajną ginekolożkę, a i ciązy się doczekałam. 06.gif

Pozdrawiam forumki z Torunia i okolic


grabinka słusznie napisała, wcześmniej pare nazwisk padło, ale najwazniejsze, ze Ci się udało. Gratulacje i bezproblemowych 9 m-cy życzę. no i zdrowego, słodkiego bobaska. Fajnie masz 06.gif
również pozdrawiamy
monia0207
a co myslicie o dr.Tomaszu Dziewieckim???Ja chodze do nie ngo od min.3 lat i bez rezultaow..tylko kasa,kasa,kasa...
grabinka
Nie znam dr Dziewieckiego.A gdzie on przyjmuje?
monia0207
dr.Dziewiecki przyjmuje w szpitalu na bielanach albo w domu kolo pck chodze do niego juz trzy lata i bez skutku a oboje z mezem mozemy miec dzieci...wyniki mamy dobre...
Mat Ko Ma
Dr.Skop jest też dobrym ginekologiem.Dokładnym i niedrogim.Gabinet na Bema (nr nie pamiętam,w budynku gdzie jest sklep nocny na Ip.).
magda.
a czy któraś z was chodzi do S.Kocha? prowadzi moją pierwszą ciążę i chciałabym wiedziec jak się u was sprawowałicon_wink.gif
bumbum
monia miałam do czynienia z Dziewieckim,NIGDY WIĘCEJ!!!!! takiego człowieka nigdy nie spotkałam,byłam u niego może z 5 razy bo mąż też tam badania robił,obydwoje byliśmy zdrowi...tone łez wylałam a przez te nerwy cykl zaczął mi szwankować 21.gif jak jechałam na porodówkę to zaznaczyłam mężowi że jak ten facet wejdzie mi na sale to ja wychodzę choćby się waliło i paliło 43.gif

magda ja nie chodziłam ale znam dziewczyny które sobie go chwaliły...ja miałam z nim styczność jak z przedwczesnymi skurczami wylądowałam w szpitalu-bardzo miły,delikatny i kompetentny lekarz
magda.
też własnie tak go odbieram;)
Naz
Koch jest kompetentny i bardzo miły, nadzorował mój pierwszy i drugi poród
natomiast o Dziewieckim nie słyszałam dobrego słowa
Tośka
Dziewiecki odbierał mój poród. Koszmarek jakiś!!!
Dobrze, że moja ginekolożka doglądała akcji porodowej. Niestety w fazie końcowej już Jej nie było, a Dziewiecki wypchnął mi Matyldę rzucając się na mój brzuch 37.gif Potem wyzwał mojego J., że nie wie jak przeciąć pępowinę...
Humbelina
A czy znacie w miare dobrego ginekologa który przyjmuje na fundusz i ma sprzęt do USG ? Ciąża z komplikacjami
Tośka
Ponoć dr Łojko jest dobrym fachowcem i nie bierze kasy kiedy widzi że się Jej nie ma. Przyjmuje gdzieś na Dziewulskiego ( RII). Koleżanka u Niego się leczy- wlaczy o dzidzię i rzadko płaci za wizyty
Madzikred
CYTAT(Ewelina2310 @ Tue, 10 Apr 2007 - 17:42) *
Dr Cezary Kipigroch, rewelacyjny, ul. Chełmińska 11. POLECAM!


Dołączam. Mam za sobą 2 ciąże i porody i takiego zaangazowania lekarza nawet po porodzie nie widziałam w szpitalu ze strony innych lekarzy. Przycodził do mnie po obu porodach, najpierw dowiedział się od lekarzy co ze mną i dzidzią. Znam wiele baaardo zadowolonych z dr. Kipigrocha. POLECAM.
Przyjmuje w Naszym Lekarzu w "miescie" i od niegawna na Tuwima, tam nie ma tak dużo ludzi, łatwiej się zapisać z mniejszym wyprzedzeniem.

Tośka
CYTAT(Madzikred @ Fri, 26 Aug 2011 - 00:06) *
Dołączam. Mam za sobą 2 ciąże i porody i takiego zaangazowania lekarza nawet po porodzie nie widziałam w szpitalu ze strony innych lekarzy. Przycodził do mnie po obu porodach, najpierw dowiedział się od lekarzy co ze mną i dzidzią. Znam wiele baaardo zadowolonych z dr. Kipigrocha. POLECAM.
Przyjmuje w Naszym Lekarzu w "miescie" i od niegawna na Tuwima, tam nie ma tak dużo ludzi, łatwiej się zapisać z mniejszym wyprzedzeniem.



Co kobieta to inna opinia. Mi do gustu nie przypadł...
Humbelina
Tośka napisz co to za ginekolożka

Ja do tej pory chodziłam do Danninger z Fałata - byłam nia zachwycona i wciąż uważam ,że to bardzo dobry człowiek i lekarz. Po poronieniu jednak coś mi podpowiada ,żeby spróbowac u innego lekarza.
Padło na dr. Drożdżala - ma dobre opinie. Znacie ??
Tośka
Humbelina, a tym razem do Drożdżala też chodzisz?


PS. Dopiero teraz doczytałam watek. Sorki
A co do Różyckiej to co kobieta to opinia, ma pare tytuło przyjaznego lekarza... Mi baaardzo pomogła przy pierwszym porodzie; gdyby nie ona nikt by się mną nie zajął i pewnie urodziłabym na patologii
Humbelina
CYTAT(Tośka @ Thu, 12 Jan 2012 - 17:49) *
Humbelina, a tym razem do Drożdżala też chodzisz?


No właśnie tym razem chodzę do Drożdzala. Do tej pory chodziłam do Danninger
Tośka
Drożdżala znam ze szkoły rodzenia i wywarł na mnie dobre wrażenie. A, no i z położniczego, kiedy to od drygiej doby po porodzie usilnie wypisywał mnie do domu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.