To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaki odstep po cesarce do nastepnej ciazy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

eni20
Ile trezba odczekac po cesarce na kolejne zajcie w ciaze?slsyzalm rozne opinie...a jak u WAs bylo?
ulcik
ponoć minimum 2 należy ..ale ja mam róznice u moich dzieci ..13 m-cy icon_smile.gif

u.
Styka
Ja zaszłam w drugą ciążę kiedy Ewa miała ok. 8 miesięcy. Po konsultacji u ginekologa. Urodziłam siłami natury, ale miałam w karcie wpisane, że jestem po cesarskim cięciu.
szantrapa
No moja Ola ma 11 miesięcy, dziś kończy icon_smile.gif a jestem w ciąży szósty tydzień. lekarz nie widzi w tym problemu.
agajda
Mati miał 14,5 miesiąca gdy urodziła sie Emilka, tez cesarskie cięcie. Ale tym razem to nie było tak wesoło, podobno były jakieś zrosty i w dodatku macica przyrościęta gdzieś tam...Lekarka powiedziała mi po wszystkim, że gdyby poród zaczął się wcześniej to mogłoby mnie nie być icon_sad.gif byłby krwotok itp. dziecko pewnie by uratowali.....ale nie mnie
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło!Dzięki Bogu!
truska
Ja kiedys czytałam ze najlepiej jak kolejne dziecko urodzi sie nie wczesniej niż po 18 a czasem 24 miesiacach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.