To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile kosztuje porod?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

eni20
witam, ile kosztuje porod w klinice arciszewskiego? czy da arde pokryc chodz troche z NFZ? a czy wizyty w ciazowe w klinice da sie tez NFZ pokryc?
Agnieszka*
Wiem ze kiedys mieli umowe z NFZ i czesc kosztow porodu była pokrywana, w kolejnym roku juz nie mieli a teraz............
Wizyty to chyba prywatne czyli płatne i nie da sie inaczej icon_smile.gif
Wonka
U arciszewskiego i na parkowej fizjologiczny kosztuje 800zl, a cesarka 1400, ale warto!
eni20
a cesarka ze wskazan? tez trzeba az tyle placic?bo weszlam na ich str i jest napisane ze maaj umowe z NFZ na porody, wiec to nby czesc jak trezba zapalcic a reszte NFZ czy to juz cala suma?
Agnieszka*
Cesarka to cesarka..... niestety koszt jednakowy
A ceny.... to juz pewnie te z dofinansowaniem..... ale niech wypowie sie ta osoba ktora dowiadywala sie icon_smile.gif
Wonka
Niezaleznie od wskazań, itp, jest ta sama cena za cesarkę. Ta cena to i tak jest część już zrefundowana normalnie bylo by ok. 2000 zl.
eni20
dziekuje bardzo za odp;)pewno za rok ceny podskocza;)bo narazie jeszcze w ciazy nie jestem, pomalu planuje:)
tysia 24
w tym roku kosztowal 1700 zl
tysia 24
w tym roku kosztowal 1700 zl cesarka a wizjologiczny 1300 zl
dorthe81
ale warto dac taka kaskę icon_smile.gif tak urodziła sie w lipcu moja córcia i nie żałuje. fachowa opieka , poród w godziwych warunkach, vardzo pomocni praktycznie na każde za wołanie. polecam
tysia 24
pewnie ze warto niczego nie zaluje super opieka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.