To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CzujÄ™ siÄ™ obco w moim ciele:-((

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MamaJiP
Co ma robić i co myśleć bo już zwariowałam icon_question.gif
Moje ciało zwariowało i nie poznaję go icon_sad.gif
To że włosy mi wypadają to mały pikuś i że, tyję to może wina mojego apetytu.
Ale dlaczego mam okres trzy dniowy ledwo zauważalny a tydzień później znowu mam krwawienie to już tego nie rozumiem. icon_rolleyes.gif
Czegos takiego nigdy wcześniej nie miałam icon_eek.gif
Chcę pójść do specjalisty ale terminy dalekie a chciałbym się od razu zacząć zbadać się.
Co ma począć od czego mam zacząć icon_question.gif

Czy jest na to rozsądne wyjaśnienie icon_question.gif

Poprostu nie poznaję własnego ciała i nie mam pojecia co mu jest. icon_sad.gif
malinowa i Malina
Zawsze zaczyna się od morfologii z pełnym obrazem, OB, badania ogolnego moczu. Nawet jak trafisz do specjalisty to i tak będziesz to musiała mieć. Może być jeszcze poziom zelaza. No i dobrze byłoby zrobic cytologię.
jagoda1976
U mnie to samo. Też miałam dwu dniowe krwawienie i bolał mnie brzuszek. icon_sad.gif A podobno po dziecku miał przejść ból brzucha. nie prawda icon_exclaim.gif

Pozdr. Jagoda
Anuk
Mamo Julii,
Objawy które opisujesz mogą wskazywać na jakieś problemy hormonalne. Sprawdzić to powinien niewątpliwie ginekolog-endokrynolog. Być może poprzyglądać się należy również twojej tarczycy. Żona ma rację zrób badania ogólne (od tego zawsze lekarz zaczyna), to jest ważne. Poproś o morfologię z rozmazem. O reszcie badań zdecyduje zapewne specjalista. Jednego jestem pewna - zostawić tego tak nie można!

Zatem działaj!
MamaJiP
Dzisiaj idÄ™ w tempie ekspresowym do ginekologa.
Nie wiem jak to nazwać plamienie albo krwawienie bo już nic nie leci. icon_rolleyes.gif To było jednodniowe.
Pobolewa mnie tylko czasami podbrzusze i nic więcej.
Popołudniu ide i dowiem się co jest mam nadzieję że nic bardzo poważnego. Oraz że, lekarza będzie fachowcem nie że, po łebkach mnie zbada.

Pozdrawiam
Anuk
Nie martw się - wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Grunt to stwierdzić przyczynę i zacząć ją leczyć icon_smile.gif
MamaJiP
Jestem już po wizycie u lekarza.
Niestety poszłam z nadzieją że mi coś pomoże ale się pomyliłam. icon_sad.gif
Powiedziałam swoje, dała mi próbkę witamin bo wkońcu włosy mi wylatują icon_eek.gif
Badała mnie boleśnie i kazała zrobić test ciążowy bo może to ciąża jest, torbieli nie ma, na dotyk wyczuła.
Eh szkoda gadać, muszę dalej szukać dobrego lekarza.
Miałam fajną panią doktor ale nie podpisali z nią kontraktu. Super lekarzem była. icon_cry.gif
Jutro rano robię test ale wątpie i wyrzucone pieniądze w błoto icon_sad.gif
Beata Białystok
MamoJulii jak test? Coś się wyjaśniło?
MamaJiP
Nic się nie wyjaśniło.
Jak podejrzewałam test negatywny.
Teraz będę się głowić co mi jest a że, lekarz bagatelizuje nasze objawy to nie wiem co mam robić.
Ale podejrzewałam że, lekarz mi nie pomoże.
Może gdybym poszła prywatnie i zapłaciła kupę kasy to bym miała pełen kompleks badań a tak po łebkach.
Anuk
Mamo Julii,
przecież wszyscy płacimy kupę kasy na ZUS. Zmień lekarza i domagaj się kompleksu podstawowych badań!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.