To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chlebak

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Meggi
Tak jak w temacie, chciałbym kupic mojemu tacie taki chlebak (link poniżej), w planach był drewniany ,ale za późno się obudziłam i nigdzie nie mogę go kupić, tylko taki "ze stali nierdzewnej" icon_confused.gif
Czy dobrze przetrzymuje pieczywo? nie pleśnieje za szybko ?

https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=173678204

Proszę o zdanie forumowiczek , które miały bądź maja taki chlebak , czy by go poleciły. Sprawa jest dość pilna do jutra do 12.00 musze znać Waszą opinię , bo inaczej pójde do taty bez prezentu icon_sad.gif icon_sad.gif
Sel
Meggi nie mam takiego-ale wydaje mi się, że wszystkie paluchy na nim będzie widać-mam wrażenie, że utrzymanie go w czystości nie będzie łatwe-może się mylę, ale takie mam wrażenie.
Mika
w każdym markecie chlebaki som wink.gif
też chciałam taki inox,ale jak dotknęłam to mi się odechciało -Sel ma rację -trza by było non stop czyścić
Jeszcze taki "starty" inox można przeboleć (mam czajnik) ale gładki i świecący to męczarnia bez końca
to samo tyczy się takich kuchenek gazowych -byłam zakochana dopóki nie zobaczyłam i nie porozmawiałam z włascicielką takowej,latającą ze ścierą i wycierającą każdą kropelkę wink.gif
Meggi
[quote="Mika"]w każdym markecie chlebaki som icon_wink.gif
quote]

Mika wiem ,że są ,ale ja chyba jutro nie dam rady pojechać icon_sad.gif , taki jak w linku jest mam w sklepie niedaleko .
Ale wiecie co macie rację ,mój tatus jak to facet czyścioszkiem nie jest i pewnie za niedługo ten chlebak by był w opłakanym stanie 37.gif
Fakt o utrzymaniu czystości wcale nie pomyślałam jak go oglądałam ,raczej czy dobrze pieczywo przetrzymuje icon_wink.gif
Meggi
I po problemie , kupiłam tacie piękne doniczki ozdobne icon_lol.gif

Dzieki za rady wink.gif
Ddroz
Wiem, że problem został już rozwiązany, ale nie chce tworzyć nowego wątku, skoro tematyka jest ta sama icon_smile.gif

Remontuję kuchnie i przy okazji wymieniam też część akcesoriów. M.in. znalazłam śliczny drewniany chlebak, który chciałabym zakupić (dokładnie taki jak ten z https://www.domistyl.com.pl/7-chlebakow-do-...czesnej-kuchni/ ) ale zastanawiam się, czy drewniany pojemnik na pieczywo to dobry pomysł? Chodzi mi szczególnie o czyszczenie takiego chlebaka? Nie ma z tym większych problemów? Czy lepiej kupić metalowy lub plastikowy?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.