To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jakie badania? proszÄ™ o pomoc...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kamcia17
PISALAM TUTAJ WCZESNIEJ POST O TYM ZE SWEDZI MNIE SKORA. ODPOWIEDZIANO MI ZE TO MOZE BYC CHOLESTAZA. W NAJBLIZSZYM TYGODNIU IDE NA BADANIA. WIEC CHCIALABYM OD RAZU ZROBIC BADANIA NA TA CHOLESTAZE. NA CZYM TO POLEGA I ILE SIE PLACI??? (BO NIE MAM SKIEROWANIA). DO TEGO BADANIA TYLKO POBIERA SIE KREW CZY ROBI SIE TEZ COS INNEGO???
asdfghjklzxcvbnm
Hej!

Po pierwsze podejrzenie cholestazy jest powodem, dla którego trzeba się zgłosić do swojego gina!

Rozumiem, iż to podejrzenie wysunięto tu na forum (gdzieś mignął mi wątek o świądzie skóry)- nie jest to podejrzenie bezpodstawne.

badania do wykonania: bilirubina, fosfataza zasadowa, GGTP, aminotransferazy, Usg jamy brzusznej (w sensie wątróbki nie dzidziaka icon_smile.gif )

w związku z w/w proponuję jednak wizytę u gin, zwłaszcza, że prawdopodobnie gdyby rozpoznanie się potwierdziło, ciąże należy traktować jako ciążę podwyższonego ryzyka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.