To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Beta-karoten

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AJA
Mam pytanko icon_smile.gif

Jakie tabletki z beta-karotenem sa najlepsze i jak stoją cenowo. Idzie słoneczko, a ja nie mam czasu na opalanie a chciałabym troszke zmienic kolor skóry.
Coffee
ja po grypie zaczelam teraz uzywac Beta-Karoten + witE...kosztowalo cos kolo17zl w zielarskim slepie
3x dziennie 1 tabletka
mama_oliwki
a sa jakies efekty?
i po jakim czasie jak sa? 03.gif
kejtlin
A czy czasem nie jest to nieco szkodliwe dla organizmu, nie wiem nie jestem pewna, ale słyszałam że ta piękna skóra jest skutkiem nienadążania organizmu w przetwarzaniu karotenu. Sama jestem zainteresowana tym cudem, ale wolę nie ryzykować, wiecie coś na ten temat??
vanillka
Ja niestety po tabletkach z beta-karotenem zrobiłam sie pomarańczowa, a szczególnie dłonie i stopy. Wygłądało to tak jakbym sie niedokładnie samoopalaczem posmarowała 21.gif. I taki sam efekt przynosi mi picie soków marchwiowych 21.gif
moko.
Ja tez po beta karptenie byłam pomarańczowa. To już wole smarowac się balsamami opalającymi np Nivea
Coffee
zrobiłam sie pomarańczowa, a szczególnie dłonie i stopy. Wygłądało to tak jakbym sie niedokładnie samoopalaczem posmarowała

moze przedawkowalas???
ja biore 1 tabletke...co dwa dni
mam ladny kolor skory ale nie ciemny czy pomaranczowy
wyglada to bardzo naturalnie ale jest poprawa skory 06.gif
Gruszka
Podbijam z pytaniem, kto stosuje beta-karoten razem z opalaniem na słońcu? jakie sa efekty? skoro po samym zazywaniu skóra robi się pomarańczowa to jaki efekt jest przy opalaniu?

Se chyba kupiÄ™ 06.gif
Ewelinek
No to powiem tak, ja używałam za krótko ale mimo to opaliłam się dwa razy bardziej niż mój mąż i nie schodziła mi skóra, tak jak jemu (on nie brał icon_smile.gif ). Kwestia jest jednak tego typu, że nie wiem czy to akurat kwestia B-K czy po prostu rodzaju naszej skóry/karnacji.

Pewna jestem natomiast, że koleżanka moja biorąc karoten już po pierwszym słońcu była strzaskana na mahoń icon_wink.gif
Gruszka
No i właśnie to chciałam usłyszeć 06.gif
Ewelinek
Gruszka, tylko nie licz na to, że zadziała od pierwszej tabletki icon_wink.gif kumpela jadła je już dwa miesiące przed sezonem icon_biggrin.gif
Gruszka
Aj, Ewelinek, musiałaś to dopisywać? icon_biggrin.gif popsułas mi całą zabawę icon_smile.gif

a tak serio to ja jestem ostatnia jesli chodzi o wiarę w magiczne kosmetyczne specyfiki tudzież leki - więc cudów się nie spodziewam, ale jestem juz dość mocno opalona, więc liczę raczej na utrzymanie tego stanu i ewentualnie "doprawianie" przy okazji na słońcu icon_wink.gif
Ewelinek
sorry, life is brutal icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.