To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Opiekunka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szantrapa
Dziewczyny potrzebuję kogoś na parę godzin kilka razy w tygodniu, do posiedzenia z Olą. Kurcze mam kiepską sytuacje finansową więc nie mogę zatrudnić pełnowymiarowo opiekunki, ale może znacie kogoś, kto chciałby dorobić sobie parę groszy, zapłacę za godzinę, a godziny do uzgodnienia. Chodzi o to, że ja pracuję w domu i niestety nie daję rady zajmować się Oliśką i robić tego co muszę, więc kilka razy w tygodniu potrzebna mi jest pomoc, a że nie muszę tego robić w określonych godzinach, więc jestem skłonna dogadac się z kimś kto np. pracuje/studiuje czy cokolwiek innego i chce dorobić pare groszy. Jak kogoś takiego znacie, może jakaś mama co siedzi w domu z dzieckiem, przyjechałaby do nas, dzieci by się pobawiły a ona by parę groszy dorobiła. Będe wdzięczna jak kogoś polecicie, najchętniej oczywiście z Prawobrzeża, odejdą koszty dojazdu.
meggie
Madziu, jedyne co Ci moge poradzic to rzucic ogloszenie na tablice przy wejsciu do budynku Uniwerku na Wawrzyniaka, tam jest wydzial pedagogiki i mysle ze zawsze studentka jakas sie znajdzie icon_biggrin.gif

bo ja to samych kolegow mam, a kolezanki wszystkie za granica icon_sad.gif
galopek
Madziu czy nadal potrzebujesz pomocy???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.