To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Elektryczna szczoteczka do zębów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamami
Jaką polecacie? Ma być dla całej rodziny, trwała prosta bez bajerów. I najwazniejsze z końcówkami które można dokupic niemial wszedzie.
Mika
Colgate Actibrush icon_wink.gif
tania,tanie końcówki w różnych kolorach (każdy domownik może mieć swój kolor)
bez bajerów

jest jeszcze ta tańsza Oral B tylko nie wiem czy mają kolorowe końcówki i w jakich cenach
skanna
Oral B ma końcówki z takimi kolorowymi pierścionkami. I dla dzieci ma różne fajne, zresztą chyba widziałaś?
Na allegro bez problemu się je kupuje, taniej niż w sklepie. My naszego Orala B mamy już dobrych parę lat, nic mu nie dolega.
Agnieszka AZJ
Nam się taka jedna dla całej rodziny nie sprawdziła.
Teraz każdy ma swoją - na baterie. Dla Julki kupuję jeszcze dziecięce, dla reszty o "Colgate" z wymiennymi końcówkami (plus zamiast baterii - akumulatorki do ładowania). Nie ma dzięki temu kolejek do szczoteczki i umożliwia to dziewczynom mycie zębów na wyjazdach icon_wink.gif , choć przyznam się, że rachunku ekonomicznego takiego rozwiązania nie robiłam.
mamami
Skanna właśnie po zrobieniu rozeznania na allegro ta wasza jest moim nr jeden. Cena przyzwoita i parametry też.
Te najtańsze jakoś mi nie pasują, słabo się trzesa icon_lol.gif
mamami
U nas problemu z kolejka nie będzie bo wstajemy o różnych porach i idziemy spać pokolei icon_smile.gif
addera
Ja szczerze polecam Oral B. Naprawdę jest trwała i tak jak pisze skanna, dla całej rodziny. Michała ulubione koncówki to te z postaciami z Toy Story.
cydorka
CYTAT(skanna)
Oral B ma końcówki z takimi kolorowymi pierścionkami. I dla dzieci ma różne fajne, zresztą chyba widziałaś?
Na allegro bez problemu się je kupuje, taniej niż w sklepie. My naszego Orala B mamy już dobrych parę lat, nic mu nie dolega.


Sie podpisze, Janek dostał kolorowego orala kiedys w prezencie a mysmy do tego dokupili takie końcówki o jakich pisze skann
nam sie sprawdza, mamy od kilku lat
cyd
polasia
Też mamy oral b. Jedna nam się zepsuła po 3 latach ale chyba ze względu na to że żle ją ładowaliśmy. Teraz mamy nową. Ma fajne pudełko na końcówki i uśmiecha się jak wystarczająco długo myje się zęby. icon_biggrin.gif
mama_do_kwadratu
proszÄ™, dajcie linka do oral b Skanny icon_wink.gif
skanna
m_d_k, ja mam Oral B 3D sprzed pięciu czy sześciu lat, teraz chiba nowsze modele są. Na allegro zobacz, widziałam tam w całkiem przyjemnych cenach.
Ika
CYTAT(addera)
Ja szczerze polecam Oral B. Naprawdę jest trwała i tak jak pisze skanna, dla całej rodziny. Michała ulubione koncówki to te z postaciami z Toy Story.


Też polecam. I Oskar też ma końcówkę z Toy Story icon_wink.gif
moko.
Tez polecam Oral B, mój Oskar ma koncówkę z myszką miki i toy story icon_wink.gif
skanna
Gdyby to interesowało jakąś mamę dziewczynek, to dodam, że są również końcówki z księżniczkami, choć muszę przyznać, że moje dziecię i Iniemamocnymi nie pogardziło icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.