To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

GDZIE DOBRY ŻŁOBEK WE WROCŁAWIU???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

klaudia77
Witam wszystkie mamusie icon_biggrin.gif Od jakiego wieku przyjmuja bobaski do żłobka?niestety ze wzgledów finansowych nie bede mogła zbyt długo przebywac na wychowawczym icon_sad.gif gdzie jest jakis fajny złobek we Wrocławiu,bo wogóle sie w tym temacie jeszcze nie orientuje,jakie sa ceny złobków i w jakich godzinach sa otwarte? moze któras z mamusiek wie cos na ten temat i moze mi troszke przyblizyc temat icon_biggrin.gif .Pozdrawiam
aj80
Nasz Grześ chodzi do żłobka na Sądową. Moim zdaniem jest świetne. Panie widać fachowo się dziećmi zajmują. Grześ codziennie niemal przynosi nowe piosenki, wierszyki. Panie wspieraja w odpieluchowywaniu, same do tego namawiają. Widziałam jak mamy odbierały też te najmłodsze maluszki, dzieci szczęśliwe, radosne. Zresztą szukając żłobka, sama szukałam opinii na necie i to miało bardzo dobre opinie. Przyjmują chyba dzieci od czwartego miesiąca, ale lepiej zadzwoń. Grześ chodził tylko do starszej grupy, bo wcześniej siedział z tatą w domu.

Godziny 6:00-17:00

A cena to jakieś 270 zł ze wszystkim.
klaudia77
To jest cena za miesiac? Pozdrawiam
menada
Klaudia, tu masz link do spisu żłobków https://www.wroclaw.pl/m3354/p4354.aspx
Zobacz, który masz po drodze, idź go obejrzyj, porozmawiaj z kierowniczką.

Honorata chodzi do żłobka na ul. Henryka Brodatego i zawsze byłam zadowolona z opieki i zajęć.
Są tam 3 grupy czynne do 17 i jedna (mieszana wiekowo) czynna do godz. 20.00.

Cena to 160 stawka podstawowa
+ 4,50 dzienne wyżywienie
+ 10 zł komitet
klaudia77
Dziekuje bardzo!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Fasola
Najlepszy jest żłobek na Lwowskiej!
To znaczy nie wiem, jakie sa inne, ale nasz "żłobeczek" to cudowne miejsce. Moja córa spędziła tam blisko dwa lata... Od marca jest w przedszkolu, a mi nadal łza się w oku kręci na wspomnienie. Nie wiem jak z mioejscami, ale pani kierowczka wszystko chętnie wyjaśnia rodzicom. Wiem, że będzie powiększany o nowe sale.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.