To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie łóżeczko turystyczne??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewelinek
Dziewczyny potrzebuję waszej pomocy...

Wiem, że o łóżeczkach turystycznych mowa była wiele razy na forum, ale znalazłam tylko takie dotyczące porównań - drewniane czy turystyczne, a ja potrzebuję konkretów icon_wink.gif tzn. firmy, najlepsze udogodnienia, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu itd. itp.

Zależy mi bardzo na takich info ponieważ niedługo zaczynamy wyjazdy icon_biggrin.gif

Z góry dziękuję za pomoc

pozdr
Użytkownik usunięty
Ewelinko, my kupiliśmy kojec Arti składany jak łóżeczko turystyczne. Zobacz tutaj www.arti.pl

Dla nas to było SUPER rozwiązanie, ponieważ dziecko miało i łóżeczko turystyczne, i kojec bardzo wygodny i szybki do złożenia. Używaliśmy go jeszcze do niedawna i dopiero teraz myślimy o sprzedaży. Jest naprawdę super! Z czystym sumieniem polecam. Łóżeczka turystyczne mają wprawdzie wymiary 120x60, a kojec ma 105x105, ale po rozłożeniu miejsca w tym kojcu jest naprawdę DUŻO. A używalność nieporównywalna.

Powodzenia w wyborze!
.kasiula.
my mamy firmy sun baby z taką moskitierą, czy nie wiem jak to nazwać icon_smile.gif w każdym bądż razie zawieszone tam są misie i maluch miał straszny ubaw jak na te misie patrzył, wykombinował już sobie, że jak będzie kopać nóżkami to misie będą mu "tańczyć", jak był malutki sprawdziło się bardzo dobrze bo często wyjeżdżaliśmy i mały lubił w nim spać, poza tym moskitiera przydała się jak usypialiśmy go na tarasie, wtedy żadna mucha czy komar go nie dopadły icon_smile.gif
teraz jak już jest większy to też ma ubaw w kojcu, z boku jest odpinane wyjście (zamek błyskawiczny) i mały ma świetną zabawę jak mu otworzymy i moze sam wyjść icon_smile.gif
polecam
szantrapa
My mamy Graco z serii Pack&Play, jest super, mieści się do niewielkiej torby i wszędzie na wyjazdy zabieramy ze sobą, w domu służy jako kojec a w podróży jako łóżeczko. Składa się intuicyjnie, błyskawicznie i jestsuper, polecam bardzo.
kejtlin
Ja też się zastanawiam nad kupnem łóżeczka turystycznego. Do jakiego czasu one posłuży?
odynka
my będziemy prawdopodobnie kupować CONTOUR ELECTRA GRACO lub OAKWOOD też GRACO icon_wink.gif
dorothyz
My mieliśmy Chicco (nie pamiętam czy się jakoś nazywało) , kupilismy je jak jechaliśmy na urlop ale po powrocie wyrzuciliśmy tradycyjne drewniane łóżeczko i Zuzka korzystała z tego, aż do 3 lat i wtedy to kupiliśmy jej kanapę. Moim zdaniem łóżeczko turystyczne tak, ale: koniecznie z dodatkowym materacem, jest dobre ale dla starszych dzieci-takich które umieją już same stawać (chyba że łóżeczko ma dodatkowe uchwyty). Niewątpliwą zaletą jest to, że dziecko nie włoży nóżki między szczebelki! albo nie uderzy się w główkę (jeżeli jest ruchliwym malcem), no i takie łóżeczko jest lekkie-ale stabilne, dzięki czemu można je łatwo przenosić a dziecko nawet skacząc w nim nie zrobi sobie krzywdy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.