To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaki jest Twój stosunek do adopcji?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

biedroniasta
Witam Wszystkich 

Mam na imię Ola i jestem studentką psychologii na UWr. Prowadzę badania do dotyczące stosunku Polaków do adopcji. Szukam osób, które zechciałyby zostać moimi osobami badanymi i wypełnić test. Szukam każdego, gdyż interesują mnie zarówno osoby pozytywnie ustosunkowane wobec adopcji, jak i te mające stosunek negatywny wobec tego zjawiska. Chętnych zapraszam na stronę https://www.filesend.net/download.php?f=702...256dc1921cb0b90 , aby pobrać test. Proszę o jego wypełnienie i odesłanie pliku w postaci załącznika na mój adres mailowy badania.adopcja@interia.pl . Można także przysłać mi swój adres mailowy, a ja wyśle na niego materiały do wypełnienia. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę poznać swoje wyniki, obiecuję je odesłać, jak tylko dokonam obliczeń.

bedę wdzieczna za osoby "negatynie ustosunkowane", ale oczywiście nie tylko:)
MaMa
CYTAT(biedroniasta)
bedę wdzieczna za osoby "negatynie ustosunkowane"...

icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif brzmi niesympatycznie, szczególnie określenie "wdzięczna"
biedroniasta
witam ponownie:)

aktualnie po pewnych modyfikacjach, poszukuję osób, które juz ZAADOPTOWAŁY DZIECKO LUB OCZEKUJĄ NA ADOPCJĘ. mogą być również osoby, które mają w sobie gotowość do adopcji, poważnie się nad nią zastanawiają, poczyniły już jakieś kroki w tym kierunku.

osoby zainteresowane prosze o kontakt na maila
badania.adopcja@interia.pl
a ja wyślę testy psychologiczne do wypełnienia.

i "będę wdzięczna":)

bo mi słowo "wdzięczna" się podoba;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.