To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pierwsza rozmowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

club
icon_sad.gif witam ,dzisiaj z mężem byliśmy pierwszy raz na rozmowie w osrodku i sie przestraszyliśmy.pani była miła,ale mowiła same negatywy,ze takie dzieci sa inne,ze sie żle ucza,ze sa znimi problemy...normalne jak to z dziećmi,ale nie pani mowi ze te dzieci i to jest reguła chodzą do szkoł specjalnych,albo ich nie konczą wcale.troszke sie przestraszyliśmy,jest mi smutno.moze ktoś mi to wytłumaczy?
Coco
Trochę mnie zatkało..............
Nie będę odpowiadała na pytanie, czy moje adoptowane dziecko pójdzie do szkoły specjalnej, chyba nie, skoro mając niespełna 3 lata gra na pianinie, zna język niemiecki, nauka nie przychodzi mu z trudem ( tzn. szybko uczy się różnych rzeczy, np. wierszy, jest lotne, właśnie poznaje literki a umie już nieco globalnie czytać). icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Myśle że w OAO to była próba Waszej wytrzymałości icon_wink.gif
Proponujezapoznać się z wypowiedziami rodziców ado tutaj i na innych forach, np. https://www.mamo-tato.pl/phpbb2/viewforum.p...d0ba3990db23ef9 lub:

https://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name...file=index&c=11

I nie dajmy się zwariować.
MaMa
Mam nadzieję, że nie uwierzyliście w te bzdury.
Takie straszenie niczemu nie służy.
Nie macie innego wyjścia jak poznać osobiście rodziców adopcyjnych i ich pociechy. Sami się przekonacie jaka jest prawda.
A tak na marginesie do końca nie chce mi się wierzyc że ktoś z ośrodka mówi w ten sposób o swoich "podopiecznych".
club
żeby była jasność i kto chce moze wirzyć lub nie(mama)ale po to napisałam bo sama byłam w szoku,jednak myśle ze to było sprawdzanie naszej wytrzymałosci.pani mowiła ze jest spora roznica miedzy dziecmi adopcyjnymi(noworodki)a dziećmi ktore moga isc tylko do rodziny zastepczej.takie sa po "przejścia"zabierane alkocholikom,narkomanom,bite....itpi dlatego są znimi roblemy.my mamy jednak swoje zdanie,i nie damy sie. icon_lol.gif
Coco
club...........
spokojnie, czas płynie na Waszą korzyść, i Wasz czas się wypełni:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif.
Dobrze, że się dzielisz spostrzeżeniami, bo różnie bywa..........
club
dzisiaj byłam w ośrodku w piaseznie,poprostu rewelacja.Pani sympatyczna otwarta,dzisiaj ma dzwonić domnie,teraz czuje ze cos sie ruszy jezli ktoś zwas jest ztych okolic polecam ten ośrodek.super naprawde!!!!!!
Camparis
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.