To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

POMOZCIE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

toficzka22
Nie wiedzialam ze jestem w ciazy nie mialam zadnych objawow az pewnego nia zaczelam krwawic myslalam ze to okres lecz gy poszlam sie wysikac wylecial maly plod byl juz spory krew mi ciekla jeszcze przez tydzien bardzo mocno mialam straszna depresje .Probuje dalej z moim chlopakiem i nic .Czy bede mogla miec jeszcze dzidzie napiszcie czy ktos mial podobnie i urodzilas .
angel0025
i co i jeszcze u lekarza nie bylas co? desperatka!!!!!!!!!!!!
konto_usunięte
mam nadziejÄ™, ĹĽe bylaĹ› u lekarza.........
dawno sie to stalo??
emka357
hej dziewczyny :*

mam pytanie..... nie mam jeszcze potwierdzonej przez ginekologa ciazy.... jedynie przez test.... mysle ze bylby to gdzies 3 tydzien ciÄ…ĹĽy.

wczoraj dostalam silnych bolow jajnika i straszne krawienie wraz z dziwnymi skrzepami...

pomyslalam ze to mzoe miesiaczka, chociaz to akurat nie moglo nia byc skoro bylo jednodniowe...

i jak to jest jak to bylo poronienie ?

pojde do lekarza po weekendzie a on powie ze nic nie ma ze w ciazy nie jestem.... ale czy wykaze ze miala ona miejsce.... ?

przeciez w tym czasie poronienie jest samoisnte i organizm oczyszcza sie sam ...

na jakiej podstawie on mi to stwierdzi ? czy w ogole stwierdzi ze ta ciaza np. byla ?

sa jakies badania ?
podobno na beta hcg ale ono wykauje tylko czy jestem.... ale czy bylam ?

prosze odpowiedzcie jak tylko jestescie w stanie :*
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.