To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mam córeczkę.Planuję chłopczyka...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AnetaEwelinka
Witajcie!
wiem,że dziecko,to najważniejsz,że jest zdrowe i pleć nie powinna mieć dużego znaczenia..Ale spróbuje powić chłopczyka.Marzę o parce..Czytałam gdzieś kiedyś,że współżyjąc krutko przed okresem-jest większe prawdopodobieństwo,że urodzi się chłopak.Proszę o porade..Może ktoś mi podpowie..Zawsze można sprubować różnych sposobów.A nawet gdyb okarze się ,że druga płeć-to też będzie dziewczynka-to też będę bardzo,ale to bardzo szczęśliwa.Tak na marginesie,to mój teść ma 3 wnuczki i mi marudzi,że nie został jeszcze dziadkiem,bo nie ma tego wnuka.Napewno się ze mną tylko tak specjalnie droczy.A le gdyby sie udało i urodziłabym mu tego wnuka-to nic więcej do szczęścia nie było by mu potrzebne.No oprócz zdrowia..POZDROWIONKA[/url][/img]
[/list]
tulla
AnetaEwelinka witaj na naszym forum,
temat planowania płci dziecka niejednokrotnie przewija się w postach dziewczyn, więc z pewnością znajdziesz wsparcie forumowiczek icon_smile.gif
CYTAT
Czytałam gdzieś kiedyś,że współżyjąc krutko przed okresem-jest większe prawdopodobieństwo,że urodzi się chłopak

raczej krótko przed owulacją, a najlepiej w dzień owu - ale teoria teorią, a praktyka swoje wink.gif
serdecznie zapraszam na wiosenny wątek staraczkowy, będziesz mogła się tam wygadac icon_smile.gif
eni20
witaj!
myslam ze to tylko ja jestem taka nawiedzona:) u mnie jest odwrotnie mamy synnka,ale teraz chcemy corke:) mam fajan ksiazeczke w wersji elektornicznej podaj e-mail to ci ja przesle, znajduja sie tam logiczne porady;) chlopca to trzeba splodzic w dzien owulacji, nam sie walsnie tak udalo! przed okresem to raczej sie w ciaze nie zajdzie:( poczytaj te ksiazeczke jest wiele fajnych wiadomosci, mozna poalczyc wiele roznych metod i wtedy jets wieksze prawdopodobienstwo!
AnetaEwelinka
witaj eniu 20! Dlaczego od razu-nawiedzona? icon_smile.gif To bardzo proszę o jakieś porady.Mój email: masmix56@wp.pl Z góry wielkie dzięki i pozdrowionka!
eni20
nawiedzona w sensie pozytywnym;) bo przewaznie zadko spotyka sie osoby ktorym bardzo zalezy na plci dziecka;)ja mam wlasnie synka i bardzo chce coreczke,jaks obsesja mnie ostanio ogarnela:) wysylam ksiazeczke poczytasz i sie skonsultujemy:)
Peedle
krótko przed okresem to chyba raczej na dziewczynkę wink.gif
Mariola***
A ja powiem tak: z planów nic nie wychodzi wink.gif
Miłosz "był robiony na dziewczynkę" i mamy kochana dziewczynkę z "ogonkiem". Drugie dziecko było planowane i "robione" żzeby było i na Usg wyszła dziewczynka. Mam nadzieję... wink.gif
Ale juz podchodze do tego w kwestii :dziecko a nie płeć.
eni20
CYTAT(Peedle)
krótko przed okresem to chyba raczej na dziewczynkę wink.gif



czy przed okresem mozna zajsc w ciaze? chyba nierealne, wiadomo ze to trzeba traktowac z przymruzeiem oka, ale co komu szkodzi poeksperymentowac? nic zlego sie nie robi?icon_smile.gif nam sie udalo wlasnie w owualcje chlopczyka zrobic:)
eni20
AnetaEwelinka czytals juz ksiazke?jak sie podoba?
Żabolek
eni20 Zgadzam się z Tobą że chłopczyka "robi się" wink.gif w owulację. My pracowalismy dokadnie w owulację i jest Kubuś icon_biggrin.gif Ja juz wiem że jak będziemy się starać o drugiego maluszka to też chciałabym chłopczyka icon_biggrin.gif Bo mnie się marzy dwóch łobuziakow icon_lol.gif
eni20
u nas tez Kubus:)a jak drugi bedzie mial na imie?icon_wink.gif
Żabolek
Drugi będzie Filip albo Patryk icon_biggrin.gif No chyba że będzie dziewczynka to Weronika. Ale zaczniemy się starać dopiero we wrześniu.
A wszystkie Kubusie to fajne chłopaki są icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

A Wy jakie imiona macie dla przyszlego rodzeństwa Kubusia?
AnetaEwelinka
Witam !
Co do planowania płci i zajściem krutko przed okresem,to strzeliłam gafe.Muszę znależć stare porady,które kiedyś czytałam..Z tym planowaniem-to nie chce chłopca i tylko chlopca za wszelką cenę,ale było by miło.
Co do książeczki,to nie mogę eniu20 jej odczytać.Mój mąż wszystko kasuje w komputerze,bo zabiera dużo miejsca-a pózniej nie mogę tczegoś odczytać.Ale jeszcze spróbuje innnym sposobem..Ale to już nie dzisiaj-bo zaraz wychodzę z Małą na dwór,na spacerek i bujaczki i pózniej może znajdę chwilę..Dziękuję ślicznie za przesłane mi materiały eniu20 !Pozdrowionka
eni20
AnetaEwelinka aby odczytac program w ktorym jest ksiazka musicie miec worda-haslo, a na ksiazke adobe reader jaks nowsza wesje 6lub 7,mozna z internetu sciganc,ale aby rozpakwoac caly plik to winrara. DAcie rade,pozdrawiam i naprawde poelcam te ksiazeczke:) zobaczys zile tam jets cennych wskazowek;)
eni20
Żabolek my palnujemy siostrzyczke:) Zuzia albo Kornelia, a jak chlopczyk to wtedy Ludwiczek;) jak chcesz to moge tez podeslac ksiazeczke na e-mial z planowaniem plci;) fajna sprawa;)
Żabolek
eni20 To jeżeli mogę to poproszę tą książeczkę. Jak przyjdzie czas to sobie poczytam icon_biggrin.gif Mój mail to: zabolek65@wp.pl
eni20
AnetaEwelinka udalo sie otworzyc ksiazke?
Żabolek dostals ksiazke?otworzylas?
Żabolek
eni20 Książkę dostałam ale kurcze nie mogę otworzyć icon_sad.gif No i nie wiem co z tym zrobić bo to jest plik "rar" a mój komp takich nie czyta.
eni20
Żabolek musisz miec porgram winrawtedy otworzysz, sciagnij z internetu
AnetaEwelinka
Witam serdecznie !
Dziękuję Ci bardzo Droga Eniu20 za emaile, a w szczególności za ich zawartość. Mąż ściągnął Adobe Reader 7.0 i dzięki temu mogłam otworzyć załącznik z hasłem i książeczką.Jeszcze jej dokładnie nie przeczytałam,ale znajdę i na to chwilę..Ślicznie dziękuję za te porady.Napewno z nich skorzystam.Choć może jeszcze nie teraz.Poczekam z tym jeszcze z dwa miesiące.Z końcem czerwca-kończy mi się umowa o pracę.Jeśli dostałabym umowę na stałe-to w lipcu zaczęłabym działać z mężulkiem..Jeśli inną,to myślę,że też.Chyba,że mi nie przedłużą,to wtedy poczekamy dłużej.Chciałabym otrzymać macieżyńskie,a pózniej urlop wychowawczy-bo przy dzieciach-każdy grosz się liczy..Pozdrowionka.No i przede wszystkim ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. By dzidzia rosła zdrowa i by nie sprawiała za dużo problemów.Mamie życzę dużo cierpliwości i samych pogodnych dni na codzień.Wszystkiego naj..naj..dla całej rodzinki !!! icon_lol.gif
catterina
CYTAT(Żabolek)
eni20  Zgadzam się z Tobą że chłopczyka "robi się" icon_wink.gif  w owulację. My pracowalismy dokadnie w owulację i jest Kubuś icon_biggrin.gif  Ja juz wiem że jak będziemy się starać o drugiego maluszka to też chciałabym chłopczyka icon_biggrin.gif  Bo mnie się marzy dwóch łobuziakow icon_lol.gif

posiadanie dwóch łobuzów to chyba zadna radość??? Dwóch grzecznych synków ok.
Żabolek
catterina25 Napisałam "ŁOBUZIAKÓW" a nie "ŁOBUZÓW" i jak dla mnie to duża różnica!!!! Więc nie rozumiem o co Tobie chodzi??? Chyba niepotrzebnie się czepiasz!
andy
Słuchajcie dziewczyny...i nie tylko icon_biggrin.gif
Właśnie dziś w piaskownicy "urodził się" ten temat z innymi mamami. My z mężem planujemy kolejne dziecko i powiem szczerze że marzy mi sie dziewcze tym razem. Była masa porad (przy tym piachu) między innymi o tym że dziewczynki poczyna się przed owulacją, po diecie magnezowej. Czy któraś słyszała, czytała o czymś takim? Czy to jakieś gadanie bez sensu i nie ma się czym sugerowac i trzeba zostawic wszystko Matce Naturze? icon_rolleyes.gif
eni20
andy a co Ci szkodzi sprobowac?icon_wink.gif jak chcesz to podesle Ci te ksiazeczke:) to sobie poczytasz;) podaj e-mail:) napisz co jeszcze mowily:)
malgosia0023
witam! Mam dwie dziewczynki.Też wymarzyłam sobie parkę a wyszło inaczej,Byłam pewna że będę mieć dwie córki i tak jest.Planowaliśmy dwoje dzieci i mamy dwoje.A płeć?Chyba nie to jest najważniejsze! Przyznaję że chciałabym mić trzecie dziecko.Może to być też dziewczynka i tak będę szczęśliwa.Pracuję na razie nad tym aby maż też zechciał.Oczywiście bobasek miał by się pojawić za 5-7 lat. icon_lol.gif
Żabolek
eni20 W końcu udało mi się otworzyć książeczkę icon_biggrin.gif Muszę przyznać że ciekawa. Tylko że według np. tablic, diety i jeszcze paru innych wyznaczników mój Kubuś powinien być dziewczynką! icon_wink.gif A jest 100% chłopczykiem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Ale książeczka i tak jest super icon_biggrin.gif Jeszcze raz dziękuję!
kn.17
Witam!
A czy ja też załapię się na tą magiczną książkę? Eni20 jeśli to dla Ciebie nie problem to proszę podeślij mi ją na adres kn.17@interia.pl
Z góry dziękuję:)
Co prawda metody planowania płci powinno się traktować z przymrużeniem oka, co by ewentualnie nie przeżyć zawodu, ale i tak marze o różowych sukienkach i warkoczykach... ehhh... zawsze lepiej mieć 55% niż 50% szans na dziewuszkę:)icon_smile.gificon_smile.gif
Pozdrawiam
scurf
Ja też poproszę o tą książkę ...adres wysłałam na pw
struś
Witam. Bardzo dawno mnie tu nie było, ale w końcu zawitałam i tutaj. My z mężem też planujemy 2 dziecko i chcielibyśmy mieć chłopczyka (chociaż Julka też miała być chłopczykiem ale jest wspaniała "chłopczycą" ). Jeśli mozeiwe to podeślijcie mi tą książeczkę na meila dorota.majer@interia.pl
no i jeśli macie jakieś dobre rady na chłopczyka to też, w przyszłym tygodniu mam dostać @ i potem chcemy się już postarać więc już czasu mam mało. a innym starającym się o chłopczyka życzę powodzenia
Anns
To i ja poproszę o książeczkę na radwan_a@tlen.pl, z góry dzieki
od siebie moge dodac tylko, że jest coś co nazywa się kalendarz chiński czy jaokoś tak

https://pregnancyweekly.com/pregnancy_infor...se_calendar.htm
znaczenie ma wiek kobiety i miesiąc poczęcia dziecka
sama nie wiem czy w to wierzyć ale sprawdza się wszystkim znajomym
eni20
kobitki wyslalam Wam ksiazeczke:) jakby byly problemy z otworzeniem pliku to pytajcie, na pewno musicie mieć program do rozpakowywania Winrar
DominikaK
04.gif 04.gif a ja miałam dietę na córeczkę (pani doktor poleciła na 12 tygodni przed zajściem w ciazę), przytulanko było dokładnie w 10 DC( tylko jedno bez zabezpieczenia, więc wiem dookałdnie, kiedy maluszek został począty), owulacja w 14 DC (na pewno, mierzyłam temperaturę od roku czasu, obserwowałam siebie plus testy owulacyjne) i zamiast córeczki oczekuję najprawdopodobniej 3 chłopczyka 03.gif Dodam,że w tych kalkulatorach wychodzi,że powinnam mieć córeczkę, a tu psikus 03.gif 08.gif (kalendarz chiński i fazy księzyca)
Agnelka25
eni20 Ja też moge prosić o tą książeczkę?
Albo może któraś z dziewczyn mi prześle?
eni20
Agnelka25 jasne podaj tylko e-mail
Agnelka25
agnelka24@wp.pl
Z góry dziękuje przeczytam i napisze jakie wrażenia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.