To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Domek letniskowy w Jastrzębiu lub okolicy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gruszka
Zawitałam do Was z małopolskiego icon_biggrin.gif
Mam ogromna prosbÄ™.
Od ponad roku szukam domu do kupienia (pod Krakowem oczywiście! icon_biggrin.gif ) i teraz znalazłam dziadka, który powiedział, że sprzeda mi swój dom pod Krakowem, jesli znajde mu domek letniskowy /rekreacyjny w Jastrzebiu Zdroju ( lub tak powiedzmy do 40-50 km w promieniu). Przekopałam juz cały net, ale akurat niewiele ofert takich domków znalazłam.
Wiem, że nie każda z Was ma akurat na stanie domek do sprzedania wink.gif ale gdybyście gdzies zasłyszały o takiej ofercie lub np. zobaczyły ciekawe ogoszenie w lokalnej prasie (może byc pośrednictwo lub od prywatnej osoby) to byłabym dozgonnie wdzięczna za cynk icon_biggrin.gif
Innych znajomych na sląsku (oprócz mam z Maluchów wink.gif ) nie mam icon_biggrin.gif więc mój los mieszkaniowy w Waszych rekach icon_biggrin.gif

dzieki z góry
Maciejonka
Gruszko-w Jastrzębiu to lipa. Wątpie, zebyś tu cos fajnego znalazła. Ale jeżeli 40-50km wchodzi w grę poszukaj moze w Ustroniu, Skoczowie. Tam juz rejon bardziej rekreacyjny.
Swojego czasu do Pruchnej parę rodzin pouciekało.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.