To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

powrot do pracy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KlaraM.
witajcie zapracowane mamusie:)Czy powrót do pracy po urlopie macierzyÅ„skim byÅ‚ dla was trudny? Jak sobie poradziÅ‚yÅ›cie?
bumbunia
Był bardzo trudny icon_cry.gif Zarówno przy pierwszy dziecku jak i przy drugim do pracy wróciłam od razu po urlopie macierzyńskim. Dzieciaczki miały nie całe pół roczku. Z ciężkim sercem wychodziłam z domu i na skrzydłach, biegnąc niemal do niego wracałam. To trudny okres dla matki. Być może niektóre nie mogły się doczekać powrotu do pracy. Ja jednak bardzo żałowałam, że nie mogę sobie pozwolić na wychowawczy. Teraz młodsze dziecię ma już ponad roczek, więc już się chyba przyzwyczaiło, że mama wychodzi i za ileś tam godzin wróci... A starsze czasem rano mówi "no idź już do pracy" icon_eek.gif
.kasiula.
KlaraM. to na pewno jest bardzo trudne zarówno dla mamy i dla dziecka, narazie jestem na wychowawczym i nie wyobrażam sobie powrotu, a latem już będę musiała icon_sad.gif
KlaraM.
Dzięki dziewczyny icon_smile.gif Moja mama zaraz po macierzyńskim wróciła do pracy ale potem sama odeszła. Teraz kiedy mój braciszek ma już 7 lat postanowiła znowu spróbować swoich sił na rynku pracy, i przegląda oferty pracy na portalach takich jak gazetapraca.pl czy pracuj.pl. Mam nadzieję, że jej się uda icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.