To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Optyku, gdzie jesteś?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Oczywiście wiem, że jest punktów optycznych cała masa, ale mnie wybitnie, szczególnie, wyjątkowo... zależy na najtańszym (właśnie nadszedł koniec mojej umowy o dzieło icon_sad.gif ) w Łodzi lub okolicach (Konstantynów, Aleksandrów, Pabianice, Zgierz...).
MUSZĘ kupić szkła zerówki, ale z antyrefleksem i jakieś względne oprawki icon_cool.gif
Czy w vision express na TAKIE okulary przysługuje mi 30% icon_wink.gif zniżki icon_question.gif
Dorotka
hmm tak sie reklamują, więc chyba tak. Jakbym była w lepszych stosunkach z moim szefem wysłałabym Cię do jego firmy i załatwiła Ci tam jakąś fajną zniżkę icon_confused.gif Ale jesteśmy na wojennej ścieżce, więc nie da rady.
Spróbuj może też przejść się po sieci Filmann i Hilary. Po oglądaj, popytaj, porównaj ceny i wybierz coś najlepszego dla Ciebie. Pytaj o firmę z której mają soczewki, bo mogą rożnić się znacznie cenami. Raczej nie decyduj się na polskie.
Agnisma
Dzięki Dorotka, przelecę się po sklepach i popytam icon_lol.gif icon_lol.gif
77Madzik
Wiem, wiem dawno temu to było ale dla osób teraz czytającyc chciałam napisać ze ostatnio sama robiłam rozeznanie o optykach i najtaniej -ku mojemu zaskoczeniu- wyszedł FILMAN
Zrobilam sobie okularki u nich i jestem zadowolona - szczególnie z ceny! Takze zapraszam np. do galerii łódzkiej - do filmana po "pinole"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.