To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy coÅ› ze mnÄ… nie tak??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Misiu
Witam serdecznie!udało mi się tu zalogować,i jeśli piszę to w nieodpowiednim miejscu to z góry przepraszam.Otóż miesiączke powinnam dostać 19 lutego,zawsze mam regularnie,ale dostałam ją 1 marca,następna powinnam dostać 29 marca a tu nic,nie wiem teraz dlaczego mi się spóznia i czy moge być w ciązy?? icon_sad.gif z moim chłopakiemkochamy się bez zabezpieczenia,stosunek przerywany,ale ostatnio nie zdążyl kilka razy i co teraz?może zle obliczam te dni płodne??proszę o pomoc icon_redface.gif czy zrobić test???pozdrawiam
CrazyMary
Zrobic test. Proponuje tez uzywac antykoncepcji jesli nie chcecie miec dzieci.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Misiu
zastanawialismy się nad tym żeby mieć dziecko,ale tak szybko by to było?tak odrazu??tak jestem pełnoletnia od kliku lat icon_biggrin.gif
Misiu
i chcemy mieć dziecko icon_biggrin.gif a ja mam dokładnie 24 lata 08.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Misiu
dokładnie,ale czy tak odrazu mogłabym byc?i dlaczego cykl mi sie przesunał??dziekuje za odpowiedz,ostatnio jak mi sie spóżniała i to pierwszy raz też myśałam ze jestem,ale nic z tego,więc teraz też sie boje,no i nie wiem kiedy zrobic test? icon_redface.gif
Misiu
boje się że niestety znowu nie będę icon_cry.gif
szantrapa
Tak icon_smile.gif Czasami bywa od razu icon_smile.gif U nas tak było. Za pierwszym razem icon_smile.gif A test już możesz zrobić.
Misiu
oj bardzo bym chciała ale niedawno sie cieszyłam bo nigdy mi sie nie spóżniała a nie było jej az 10 dni,no i wkońcu dostałam,ale może teraz.....dzięx dziewczyny:)
Misiu
tak sobie siedzę i myśle,kiedy zrobic ten test,i czy naprawde mogę być??? blagam.gif ale bym chciała...
bumbum
Misiu to przestan myslec i go zrob.Dowiesz sie czy jestes czy nie a tak to zyjesz w nieswiadomosci i sie denerwujesz,po co?!
Zapraszam na forum staraczkowe tam tez sa dziewczyny ktore staraja sie o dzidka i nie zawsze jest to takie proste icon_sad.gif
Misiu
anndzia wiesz ale ostatnio zrobiłam ten test i nic tylko płakałam:(ale już drugi raz spóżnia mi sie miesiączka,a dodam ze w styczniu miałam zapalenie przydatków,i się zastanawiam czy mogę być w ciąży icon_redface.gif
bumbum
Misiu a bralas wczesniej jakies leki?moze w takim razie cykl ci sie rozregulowal?musisz wrzucic na luz,wiem to po sobie,kiedys jeden dzien spoznienia miesiaczki(a dodam ze mialam bardzo regularne)wywolywal rogala na mojej buzi,w ten sam dzien byl test i placz"dlaczego znowu ja?",tak bylo przez pol roku.Moze najpierw idz do lekarza,sprawdz czy po zapaleniu przydatkow wszystko jest ok,pogadaj z nim o planowanej ciazy ale nic na sile!trzymam kciuki icon_biggrin.gif
Misiu
byłam na wizycie kontrolnej i jest ok,dodam ze po tym zapaleniu miesiączke miałam tak jak zawsze 19 dnia każdego miesiąca,wiec może teraz będzie dzidzia,nie bolą mnie piersi,ale brzuch tak,i inaczej niz gdy mam dostać okres,wiec nie wiem kiedy ten test zrobic???
angel0025
pod pseudo misiu kryje sie wariatka kasiunia 1984. jestem tego pewna. dziewczyna ktora ma 24 lata nie zadaje tak glupich pytan i nie zaklada watku z byle powodu
tulla
CYTAT
dziewczyna ktora ma 24 lata nie zadaje tak glupich pytan i nie zaklada watku z byle powodu



angel0025 - to Ty strasznie długo musisz życ na tym świecie, że z taką pewnością wydajesz tak szybko sądy...
jak miałam 24 lata to zadawałam całą masę głupich pytań i wcale się tego nie wstydzę icon_wink.gif (i zadaję je nadal, podobno pytania generują wiedzę). A jak pierwszy raz znalazłam się na tym forum, to też chciałam, zeby na dzień dobry wszyscy mi powiedzieli, że napewno jestem w ciąży, bo to był właśnie okres oczekiwania na testowanie i tylko wrodzona nieśmiałośc hamowała mnie przed zasypywaniem wszystkich pytaniami icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
jak dziewczyna ma potrzebę, to niech pyta, nawet jak jej się będzie wydawało, że swędzący półdupek to objaw ciąży - z uśmiechem na twarzy wyjaśnię, ze raczej autosugestia icon_wink.gif
Misiu - zapraszam na staraczki, tam masz prawo do zadawania najgłupszych pytań na świecie. A jak się nie zameldujesz, to pomyślę, żeś "wariatka" icon_lol.gif
angel0025
tulla to ja ci skopiuje wszystkie teksty tej wariatki to pogadamy ok. ale to za tydzien bo za chwile wyjezdzam
tulla
angel0025 - czytałam wszystkie. Po pierwsze - nie wiadomo, czy Misiu to ona, więc nie rozumiem Twojego poziomu agresji, po drugie - już wypowiadałam się na temat tamtej delikwentki, jej wypowiedzi nie są tak do końca nieskładne. I nie wiem po co to "polowanie na czarownice", nie masz przyjemniejszych zajęc?
Misiu
icon_redface.gif troszke mi przykro bo logując sie na tę stronę nie sądziłam ze ktoś odrazu po mnie tak pojedzie:(a chciałam tylko rady...
angel0025
rady szukaj u lekarzy wariatko
Gruszka
icon_eek.gif 03.gif
Misiu
angel 0025 jesteś żałosna,jak masz problem to do psychiatry,bo jesteś nieprzeciętnie absorbująca,nie wiem jak mężczyzna może wytrzymać z taką osoba o ile go masz oczywiś
cie
Dominika.A
CYTAT(Gruszka @ śro, 25 kwi 2007 - 11:31) *
icon_eek.gif 03.gif

I znow sie pod kims podpisze 06.gif 03.gif
Majka 82
nie przejmuj sie Misiu, napisz lepiej jaki wynik testu??

do Angl0025, nawet gdyby ta osoba uzywala kiedys innego nicka, to dla mnie nie ma to nic wspolnego z tym, ze teraz prosi o rade, w jej poscie nie bylo nic "dziwnego" zapytala i kto chcial mogl jej odpowiedziec, kto nie chcial, nie musial sie odzywac, nie wiem tylko dlaczego tak Alergicznie na nia reagujesz?? moze masz powody, ale my o tym nie wiemy i trudno nam to zrozumiec!!!

na forum powinnysmy sobie pomagac, a nie sie sprzeczac, zycie wystarczajaco nam dokopuje....

Misiu, napisz co u Ciebie?

pozdrawiam

Majka
Misiu
oj Majka u mnie ok,dzidzi nie ma.Mam rozregulowany cykl,gdyby si powiodło to napisze:)powodzonka buzka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.